joo eli kävin parilla nettisivulla mistä pääsee whatsapp ryhmiin linkkien kautta. menin sitten niihin ja huomasin että ne oli laittomia. vietin aikaa ryhmässä (tyhmyyttäni) ja imitoin muiden käyttäjien viestejä. se oli virhe. kohta sain jo bannit whatsappiin enkä pääse takaisin. vituttaa. mitä pitäisi tehdä?! ei siis vitutukseen vaan siihen että miten saisin bannit pois.
Whatsapp bannit
3
1394
Vastaukset
- Anonyymi
itselläkin tuli tämä, ei voi mitään.
- Anonyymi
Auttakaa vuttu
- Anonyymi
Odota tai uusi puh.nro. Jos sinulla on jollain muulla laitteellaa vhatsapp web niin toimiiko se
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253