Mahtaako tulla? Kirstulan autokeskukseenkin sellaista anottiin eikä tippunut? Riittääkö moreenin toiminta siihen kun turengin liittymästä ei ole muutaman rekan mahdotonta koukata vanhaa tietä. Suurin osa rekoista kuitenkin menee edelleen rastikankaalle. Suunnitelmia on taas huudeltu jo lehdissäkin mutta tuleeko ramppivirastosta taas pakit. Jo ihan senkin takia että edellinen hakemus sisälsi pelkkää kuumehouretta.
Moreenin ramppi
7
90
Vastaukset
- Anonyymi
Tollasia tekstejä tulee kun on tyhmä ja ihan pihalla. Kaikesta.
- Anonyymi
Maailma muuttuu ja ramppeja saadaan jos niitä tarvitaan. Kysymys on vain siitä, kuka ne maksaa.
Tampereelle on hyvät rampit, joista Karin on hyvä ajella pois Hämeenlinnasta.- Anonyymi
Janakkalan ja Hämeenlinnan parantuneet suhteet saattavat jälleen katketa vaalien jälkeen. Joten en löisi vetoa rampeista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Janakkalan ja Hämeenlinnan parantuneet suhteet saattavat jälleen katketa vaalien jälkeen. Joten en löisi vetoa rampeista.
Ääni perziikeille on ääni riitelylle ja katko suhteille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylläpito on poistanut tästä viestin sääntöjen vastaisena.
Miksi kysyt minulta en voi tietää. Kysy pesukoneelta.
Anonyymi kirjoitti:
Miksi kysyt minulta en voi tietää. Kysy pesukoneelta.
Pesukone ihana olisikin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylläpito on poistanut tästä viestin sääntöjen vastaisena.
Kari ei osaa täyttää persukonetta mutta tuomion osas ottaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724468Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673601Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591897Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261799Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991477Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341027Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18957en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va122911Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235883