Ensimmäisellä kerralla menimme sinne kävelykadulle katsomaan niitä baarityttöjä. Oli niitä siellä niin että voi herra Jumala...
Niin lyhyissä mekoissa että melkein näkyi se. Pappaakin mielistelivät ja kädestä baariin repivät vaikka minä olin toisessa käsikynkässä. Kamalaa oli kertakaikkiaan ja pappasika senkus naureskeli.
Hotelliin palattuamme toruin pappaa siitä että se oli katsellut niitä baarityttöjä.
Pappa otti oluen jääkaapista je meni parvekkeelle tupakalle. Sika.
Olemme olleet papan kanssa Pattayalla jo kolme kertaa.
12
58
Vastaukset
- Anonyymi
Mejän Martta ovuloi kun maksutytöt pyllistää, Martta maksaa lystit.
- Anonyymi
Ei niin hullua avausta ettei nämä resuperseet jotain kommentoi... sekopäitä...
- Anonyymi
Tule tälle vuosikymmenelle. Kaikki ovat vähintään bissejä.
Niin, siis tiedoksesi muumio, bisse on biseksuaali. Siis kaikki, väittävät pääministeristä alkaen, muutkin ministerit mukaanlukien. Sale ei taida olla vielä oppinut tälle vuosituhannelle. - Anonyymi
Lerppa kehittänyt taas uuden haave ystävän. Kuinkahan mones tämä ystävä on?
- Anonyymi
Kansainvälistä Miestenpäivää vietettiin eilen, tänään on Lapsen Oikeuksien Päivä.
siis samaa kiljua, från dag till dag, binääritasolla.- Anonyymi
Ota huikka WC-Ankkaa vällee, heti helepottaa, maku suussa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ota huikka WC-Ankkaa vällee, heti helepottaa, maku suussa
Mitäs se pappa hääräili sitten toisella ja kolmannella kerralla?
Vältittekö baarikatuja vai annoitko sen kuljeskella yksikseen?
- Anonyymi
Päästä pappa irti, saat kotiisi oikean panomiehen. Hoitelee naapurin Saarankin, viheltelee Sliippareiden Sen Saaran Maahan Kaaran.
- Anonyymi
viimenen itäpyörä minkä ostan
https://www.youtube.com/watch?v=Xkb4XGMXiBs
lähtihän se saatatanana - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
viimenen itäpyörä minkä ostan
https://www.youtube.com/watch?v=Xkb4XGMXiBs
lähtihän se saatatananasilti menin senluona käymään,
vaikka sen henki paskalle räyhää
KAUNISTA 1 - Anonyymi
ja saam po vensakas
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ja saam po vensakas
Navigaattori ei käynnisty, radio ei sammu eikä "moden" vaihtaminen ole mahdollista ym. Kuluttajan maksettavan käyttöhyödyn määrän tulee olla pieni, koska autossa on ollut lukuisia virheitä, maahantuoja antoi puutteellisia tietoja auton kulutuksesta ja myyjän pyynnöstä kuluttaja siirsi vuodella lausuntopyynnön tekemistä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä851742Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721615Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901399Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1711321- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66883Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40871Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838