MODERNI SOLUASUNTO LAHDESSA
Vuokrattavana moderni soluasunto Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.
Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.
Huoneen ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadun puolelle
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja juuri uusittu lasitettu parveke.
1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.
Nyt vapaana 14 m2 huone.
Vuokra 385,00/kk.
Vuokrasopimuksen pituus toistaiseksi, voit asua niin pitkään, kuin haluat.
Vuokratakuu 1-3 kk tilanteesta johtuen, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on ylimmässä kerroksessa Penthouse tyyppinen saunaosasto, vilvoittelutilat, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat uusia, astianpesukone, Jenkki -jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.
Keittiössä on valmiina iso pöytä ja tuolit.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne,
samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät 65 desibelin äänieristeovet, jokaiseen saa oman huoneen oven lukkkoon uudella Abloyn Yale numerokoodi-lukko näppäimistöllä, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.
Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada kulloinkin parhaat edut esim. Kelalta.
Vuokrasopimus tehdään kätevästi netissä www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.
Tule asumaan huoletonta elämää keskelle Lahden kaupunkia!
Tiedustelut ja näyttö: soita! Seppo Miettinen Puh. 0400284649
MODERNI SOLUASUNTO LAHDEN KESKUSTASSA vuodenvaihteessa uuteen asuntoon
Anonyymi
0
71
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M547175Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1203910Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463836Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn472269Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e592185KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492012Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka352012Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21862Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj351583- 801332