En nyt tiedä että kuuluuko tämä tänne mitenkään mutta jäi nyt niin kaivelemaan niin kysytään nyt.
Elikkä onko muille nyt tullut facebookin messengerissä tuntemattomasta ja tyhjästä profiilista semmoista viestejä kuin "oot muuten ihan vitun homon näköinen jätkä"?
En ole käyttänyt facebookia vuosiin ja en usko että kukaan tuntemani henkilö tällä lailla vittuilisi joten ei mitään hajua mistä tämmöinen viesti nyt putkahti.
Että onko joku jotenkin löytänyt facebook profiilini ja päättänyt antaa vähän palautetta vai onko tämä joku outo huijaus tai jotain semmoista.
Häirintää tuntemattomasta facebook profiilista.
5
119
Vastaukset
- Anonyymi
mut ooks
- Anonyymi
En ole mitenkään stereotyyppiseltä homoseksuaalilta näyttävä henkilö, ei näy päälle. Tämän takia päättelin että kyseessä on joko joku botti viesti joka on lähetetty suurelle joukolle tai ehkä joku erittäin katkera henkilö grindrerista mutta siitäkin on monta vuotta aikaa niin vaikea uskoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole mitenkään stereotyyppiseltä homoseksuaalilta näyttävä henkilö, ei näy päälle. Tämän takia päättelin että kyseessä on joko joku botti viesti joka on lähetetty suurelle joukolle tai ehkä joku erittäin katkera henkilö grindrerista mutta siitäkin on monta vuotta aikaa niin vaikea uskoa.
mut ooks naise ka yhes
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mut ooks naise ka yhes
missä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
missä?
ööö lpr no ei mut yhes niiku
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724447Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663583Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591893Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251791Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991476Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341017Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18945en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120905Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235881