Matkoja Eilatiin
4
718
Vastaukset
- arktika
lisäksi myös apollo tekee Ruotsista suoria Eilatin matkoja. Sabran lennoista en löytänyt netistä tietoja lienevätkö suoria vai ei. Tietääkö kukaan vieläkö israel-tours operoi Ruotsista, minulle avautuneet sivut olivat hiukka vanhoja? Olisikohan jollakin tiedossa muita operaattoreita, joilla on suoria lentoja Euroopasta Ovdaan (tai Eilatiin)?
- Ethan Mossad
Eilatin kenttä on vain kotimaanliikenteen käytössä.
Liian pieni isommille koneille. - arktika
Ethan Mossad kirjoitti:
Eilatin kenttä on vain kotimaanliikenteen käytössä.
Liian pieni isommille koneille.on pieni, mutta tietääkseni pienehköt charter-koneet voivat sinne laskeutua. Yritin katsoa saapuvia lentoja sinne eräänä päivänä ja yksi kone näytti tulevan Pietarista. Siksi yritänkin epätoivoisesti löytää charter yhtiöitä jotka ehkä suoria lentoja Euroopasta sinne tekevät. Olen tietysti kiinnostunut myös Ovdaan lentävistä chartereista jos joku sattuisi niistä tietämään.
- Ethan Mossad
arktika kirjoitti:
on pieni, mutta tietääkseni pienehköt charter-koneet voivat sinne laskeutua. Yritin katsoa saapuvia lentoja sinne eräänä päivänä ja yksi kone näytti tulevan Pietarista. Siksi yritänkin epätoivoisesti löytää charter yhtiöitä jotka ehkä suoria lentoja Euroopasta sinne tekevät. Olen tietysti kiinnostunut myös Ovdaan lentävistä chartereista jos joku sattuisi niistä tietämään.
Tästä voit tarkkailla kentän liikennettä:
http://www.iaa.gov.il/Rashat/en-US/Airports/Eilat/InformationforTravelers/OnlineFlights.htm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986168KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495637Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei572663Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072088Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071788- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801277- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331048