Mutta tuskin sinä olet odottanutkaan minua. En häiritsisi sun työn tekoa enempää kuin moikkauksen verran..
Pääsenkin vasta loppuviikosta poikkeamaan
Anonyymi
36<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Sopii hyvin. Tuokin on jo paljon.
Se kirjoitetaan työnteko, mut ei sil väliä.......
<3
Hoohohhohhoo. Risto pätee, kun osaa kirjoittaa sanan "työnteko". Ai saakeli.
En ole kummoinen kirjoittaja...........
Koulussa ollut jotain 5 luokkaa arvosanat.........
<3
Mitäpä väliä sillä mule, jos en ole edes odottanut. Paskaako mä tässä lätisen kun sä olet kaiken jo päättänyt yksin.
Rakas ota rauhallisesti..
Teuvo
Martti
Isän veli oli Martti ja hänen pojastaan tuli Martti junior.
Etkö voi ymmärtää että rakastin sinua?
Etkö enää? Kerro se mulle..
Näistä työjutuista tulee aina mieleen yksi nainen.
Olen muuten kuvitellut hieman viime päivinä mielessäni tuota työympäristöä ja huomasin yhden hassun jutun asiasta.
Kerro tarkemmin?
M nainen joka mainostaa jaanalle että janne on hänen
Joitain yhteneväisyyksiä vain olen huomannut. En tietenkään ole varma asiasta ja olen varmaankin väärässä.
saatat sä olla oikeassakin. en vaan ole ap.
Niin. Ei voi kuitenkaan varmaksi sanoa.
M nainen on omistushaluinen kuten muslimitkin, ottaa päähän koko tyyppi, täysin itseriittoinen heppu ja asuu korvessa, mitä hän yleensä siellä korvessa tekee?
sen katsojat voivat päättää.
risto taas on vieterityyppi, ei tiedä koskaan milloin napsahtaa ja lujaa, varmaan bentsot ja alkoholilla ollut asiaan, kröhön kenties? =)
ja en pidä sinustakaan, aina naama myrtsillä ja aina ja ikuisesti, opettele hymyilemään. =)
Itsereflektiot prosessissa🤭
Aloitus ei ollut M-naiselta ap
Mikä on loppuviikko? to-pe vai la-su?
To-pe tarkoitin ap
Mihinpäin menee?
Etelä-Suomeen
Toivottavasti tulet torstaina, perjantaina olen vapaalla.
Ehkä tulen To ja tule sinä pe joka tapauksessa..
Toivottavasti hän ei tule, voi luoja en halua häntä tänne, muuttaisi vaikka ulkomaille, en halua kuulla hänestä enää sanaakaan. Tämä ei sit sulle A!
Sivusta-
Mikä kirjain ei saa tulla?
Ollaan sit suorasanaisia M kirjain voi painua sinne mistä on tullutkin, per... Kun siitä ei pääse eroon millään.
Tarkennettuna mari.
En sitten tule. Olen kyllä aina kysynyt luvan.
Heitä kukkasella.
Mietin, että minun on varmaan paras jättää tulematta, se ei tee minulle hyvää. Mitä se muuttaisi? Olen käynyt vuosia sua katsomassa. Minä olen kertonut mitä tunnen ja sinä olet vainbvarmaan leikkinyt minulla, vaikka kuvittelen katseestasi muuta. Sinun on tehtävä jotain, sit saat minut omaksesi jos niin haluat..
Kävin, mutta ei tultu vastakkain niin jäi moikkaaminenkin. Pidätköhän mua stalkkerina vai ilahduitko? Pyörin vielä siellä ja näin sut naistyökaverin vieressä niin tulin mustasukkaiseksi. Ja nyt mietin miksi en tullut jutustelemaan kun olit yksin..
Muuten passais, mutta ei nähty.
Etelä-Suomessa osuuko? Ei pks ap