Oletko sinä harrastanut korona-ankeuden lievittämiseksi mitään aikuisten tuunausta ? Huonekalujen, auton, asunnon, puutarhan tai muun sellaisen ?
7-vuotias sai piristystä koronaharmauteen nukkekodin tuunauksesta
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
En ole tuunannut mitään. Kaikenlainen leikki, peli tai muu on varmasti tervetullutta lapsenlapsille ja heidän perheilleen.
Olen vain leikkinyt ja pelannut tai lukenut kirjaa iltasella.
Beng - Anonyymi
"Tuunaus" tarkoittaa nykyelämässäni enemmänkin siivousta ja tavaroiden järjestelyä,
nuorempana tuli tuunailtua ja askarreltua kaikenlaista, vaatteista huonekaluihin. - Anonyymi
Itteensä pitäisi ehkä vähän tuunata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 498140
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1326878Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593889Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu933874- 1033660
- 553253
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod743235Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint372623IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2392511- 531754