Onnellinen!

Hello kaikki!
Mä oon tosi onnellinen!
Mä oon rakstunut!
Jos tääl on joku joka on kans, voi kirjotella tänne!
13514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ja mähän oon kans..vituttaa vaan ku se muija tuntuu joskus niin kaukaiselta ja toisaalta joskus niin läheiseltä.. pitäis vaan rohkasta ittensä ja mennä kertomaan asiat selviks sen kaa..ajattelen sitä 24:7 nimittäin.

Äänestä
  • Voi sua..
    Mä tiiän ton tunteen!
    Mul on joskus ikävä mun kultaani vaik oisin nähny sen tunti sitten!

    Äänestä

Mäkin olen onnellinen. Mä en taida olla rakastunut, vaan rakastan. Ja oon niin vitun onnellinen ku ollaan oltu jo kohta vuos yhessä.
Ja jos oot sama -rakastunut- joka sanoi ettei jätkät kiinnostu hoppareista, niin syö pääs... Täs on yks jonka vaatteet ei todellakaan oo onkelma sille kiinnostuuks jätkät musta vai ei!

Äänestä
  • En oo kirjottanu mitään sellasta!

    Äänestä

  • minäkin siis olen rakastunut.. olen ollut yli vuoden yhdessä saman jätkän kanssa, ja joka päivä rakastun häneen yhä uudestaan ja uudestaan. rakkaus on ihanaa :)

    Äänestä

Kun ajattelenkin häntä,niin jalat lähtee alta...ja sit ku me tavataan,ni tuntuu ku mitään ei multa puuttuis.Kyllä,mustakin tuntuu,et mä oon rakastunu...tai ei...vielä enemmän.Mut on vaan yks musta piru,joka yrittää mustamaalata mun äijän niin,että mä jättäisin sen.Onneks tää piru jätti mut vihdoin rauhaan(=haukku mut selkäänpuukottajaks)Mut on täs huonoikin puolia:Mä elän jumalattomissa pilvilinnoissa.Tuntuu ku kaikki ois täydellistä.Se mun äijä sais vaikka *piip*jotain muuta muijaa,ja selittää mulle,et se vaan kaatu,ja mä uskoisin...mä oon tämmönen sinisilmänen.No mut hyvät jatkot sulle -rakastunut-

Äänestä

jes! mäkin oon rakstunu!oon ollu jo yli 8 kuukautta =) jee..

Äänestä
  • joo mä oon kans rakastunut....oollaan oltu yhes sellaset puolvuotta :) no iha hyvä alku kai tän ikäsenä....ku oon vat 14 :(
    minkäs ikäne oot -rakastunut- ??

    Äänestä

  • :) kirjoitti:

    joo mä oon kans rakastunut....oollaan oltu yhes sellaset puolvuotta :) no iha hyvä alku kai tän ikäsenä....ku oon vat 14 :(
    minkäs ikäne oot -rakastunut- ??

    Joo..13! Vast.

    Äänestä

nii...mäkin oon ollu rakastunu yli 2 vuotta, mutta... tunne ei ole aivan molemmin puolinen... mut onnea teille muille...

Äänestä

sama juttu=)

Äänestä
  • Hyvä et näin moni ihminen on rakastunut!!! =)

    Äänestä

Onneksi moni on. Pilvilinnojen asukki. Ratsastaa yksisarvisella. Tai antaa tuulen temmata itsensä mukaan. Niinkuin minä. Rakastunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-rakastunut- kirjoitti:

Hello kaikki!
Mä oon tosi onnellinen!
Mä oon rakstunut!
Jos tääl on joku joka on kans, voi kirjotella tänne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu