Virheraportti

mikä on kun välillä tulee että laite on huomannut virheen lähetä virheraportti?
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...että virheentekijä pystyisi saamansa infon perusteella estämään ne jatkossa.

Äänestä

Voithan ottaa pois päältä sen virheraportin lähetys ilmoituksen näyttämisen.
>Käynnistä
>Ohjaupaneeli
>Suorituskyky ja ylläpito
>Järjestelmä
>Lisäasetukset
>Virheiden raportointi, laita Palukka, Poista virheiden raportointi käytöstä ja laita Ruksi,
Ilmoita kriittisitä virheistä.
>Ok
>Ok

Äänestä
  • oikeella omaa tietokonetta
    -> ominaisuudet
    ->lisäasetukset välilehti
    ->virheiden raportointi
    ->sit se täplä ja ok:oot

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olli kirjoitti:

mikä on kun välillä tulee että laite on huomannut virheen lähetä virheraportti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu