Oon 13v ja mulla on sellane ongelma että oon n. 181cm pitkä ja painan n. 75kiloa. Mutta mulla on miestissit ja makkaroita. Mua hävettää olla koulussa esim liikkatunneilla ku mun miestissit hölskyy jos jotain teen. Tunnen monta samanpainoista ja saman pituista ja ne eivät liiku juurikaan. Ja heillä ovat ohan normaalit rinnat kuin pojilla yleensä ovat yleensä jumppaan ja teen punnerruksia jne. Musta tuntuu että miestissit ei ikinä katoa. Ja arvaa tyykkääkö kukaan tyttökään tälläsestä pojasta jolla o miestissis tää on vaan niin perseestä
Miestissit ja mahamakkarat
5
223
Vastaukset
- Anonyymi
Ei noilla mitoilla luulis olevan mitään miestissejä, mahamakkaroista puhumattakaan.
Itse olen 185 cm ja 90 kg eikä tissejä. Pikku mahakumpu on.- Anonyymi
Sitä minäkin mietin että mistä se johtuu vaikka se ei uskottavalta kuulostakaan
Anonyymi kirjoitti:
Sitä minäkin mietin että mistä se johtuu vaikka se ei uskottavalta kuulostakaan
Kuulostaa gynekomastialta, vaarallinen tauti joka voi pahimmassa tapauksessa tappaa. Kannattaa ottaa yhteyttä lääkärille jos tahdot yli kaksikymppiseksi kasvaa.
- Anonyymi
No onhan niitä monenlaisii leikkauksii missä voi ulkonäköään muuttaa. Tosin köyhällä ei oo varaa semmosii.
- Anonyymi
Tee vatsalihaksii ja treenaa käsiä kans?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1772681- 1642499
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182187Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612063Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31729"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2041420Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2241153Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931128Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3681069