Kristiina pois ja heti

VTUN pummi ja mitään tekemätön itsekäs pissiksien pissi älkää HLV äänestäkö luistelijaa. Joel on king tänää vuonna
4175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Kristiina paistoi eilen kaikille pihvit, että on se jotain tehnyt.

Äänestä
  • Heh...

    Äänestä

Ovatko kyllä yhtä laiskoja molemmat.

Äänestä
  • Musta tuntuu, että Kristiina on käsikirjoitettu voittajaksi, Paula on toinen mahdollinen voittaja. Viime vuonna oli Kriisu ja Helmeri voittaja ehdokkaat, nyt Kristiina ja Paula. Arttu ja Joel 3 ja 4. Oopeen eilinen pudotus varmisti että isoveli määrää myös voittajan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

VTUN pummi ja mitään tekemätön itsekäs pissiksien pissi älkää HLV äänestäkö luistelijaa. Joel on king tänää vuonna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu