Kännykkä ja tupakkavehkeet löytyneet maasta, käynyt soittamassa vanhainkodin ovikelloa, mutta ei avattu. 32v vasta, mutta onkohan jotain sairautta ettei pystyisi huolehtimaan itsestään, eksyykö helposti tai jotain sellaista.
Ei ilmeisesti halua pyytää apuakaan helposti. Toivottavasti löytävät ajoissa, tuntuu olevan ainakin tehokkaat etsinnät käynnissä. Montaa yötä ei kylmässä selviä ellei pääse lämpimään ja saa ruokaa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f2198653-7e24-41ed-846b-52ea9ff841c2
Henri Holappa Oulussa kateissa
3
2795
Vastaukset
- Anonyymi
Onko kellään mitään havaintoja tai tietoja? Nyt on jo kylmää ulkona ja onko saanut ruokaakaan mistään. Omaisilla varmasti kova huoli
- Anonyymi
Jos joku auttaisi,oli kuulemma jonkun ovea kolkutellut. Kumpa olisi ihmisillä vielä hyvyttä ja ennenkaikkea ymmärrystä,vai onko Korona kovettanut ihmisten sydämmet?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos joku auttaisi,oli kuulemma jonkun ovea kolkutellut. Kumpa olisi ihmisillä vielä hyvyttä ja ennenkaikkea ymmärrystä,vai onko Korona kovettanut ihmisten sydämmet?
Missäpäin oli kolkutellut jonkun ovea? Voisi lähteä sieltä etsimään. Jos tapaa hänet, pitää jututtaa häntä ja pitää lämpimässä siihen asti että viranomaiset hakevat. Jos ei tee näin, hön ehtii taas ties mihin. Hänestä ei ole vaaraa niin näin voi toimia. Toivottavasti löytyy vielä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135263
- 675064
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603218- 432801
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521924- 401800
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371638