Etsin osa-aikatyötä/ kotona tehtävää työtä

Anonyymi

Olen 31-v nainen Kanta-Hämeestä, Kokemusta on hoitoalalta usean vuoden ajalta, tällä hetkellä olen koronann takia liiton rahalla vielä hetken aikaa ennen paluuta työelämään. Olen toiminut myös henkilökohtaisena avustajana.

Tällä hetkellä siis etsin osa-aikatyötä tai kotona tehtävää työtä, osa-aikatyö muodossa. Intoa olisi tehdä hieman töitä sekä saada myös vapaa-ajalle liikuntaharrastuksen sekä kirjoituaharrastuksen lisäksi "spesifimpää Ns järkevää" tekemistä, olen avoin ehdotuksille työtehtävien suhteen. Esimerkiksi kirjoitustyöt kiinnostaisivat paljon. Myös kodinhoito jne. Eläinrakas olen myös.

Hoitoalan lisäksi olen ollut ystävälle mallina kuvauksissa muutaman kerran sekä olen freelancer-tyyliin tehnyt kirjoirustyötä eräälle firmalle aina silloin tällöin, vähän ns sisällön tuottaminen ollut työnkuva tuossa. Kirjoittaminen on kaikista eniten sydäntäni lähellä. Jos sinulla olisi jotain kirjoirustyötä mielessä, tarjoa rohkeasti. Kirjoittaminen on aina ollut intohimoni.

Olen tunnollinen, ahkera, huumorintajuinen, rempseä ja sosiaalinen ilopilleri. Tartun toimeen enkä pelkää työtehtäviä, hoidan sovitut tehtävät niin hyvin kuin vain voin..myös itseni kehittäminen on minulle tärkeää.

Laita sähköpostia
[email protected]

Jutellaan lisää ja tarkemmin sitten siellä.

1

265

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sähköpostiosoite ei toimi..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1409
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      71
      860
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      841
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      776
    5. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      92
      765
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      158
      705
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      689
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      612
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      611
    Aihe