MODERNI SOLUASUNTO LAHDESSA
Vuokrattavana moderni soluasunto Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.
Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.
Huoneen ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadun puolelle
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja juuri uusittu lasitettu parveke.
1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.
Nyt vapaana 8 m2 huone.
Vuokra 295€/kk
Vesi 20€/hlö
Sähkö mittarin mukaan 10€/kk
Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä, mielellään kuitenkin vähintään vuosi.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on ylimmässä kerroksessa Penthouse tyyppinen saunaosasto, vilvoittelutilat, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat uusia, astianpesukone, Jenkki -jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.
Keittiössä on valmiina iso pöytä ja tuolit.
Huoneeseen saa tarvittaessa runkopatja vuoteen.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne,
samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät 65 desibelin äänieristeovet, jokaisen saa oman huoneen oven lukkkoon uudella Abloyn Yale numerokoodi-lukko näppäimistöllä, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.
Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada kulloinkin parhaat edut esim. Kelalta.
Vuokrasopimus tehdään kätevästi netissä www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.
Tämä täytyy nähdä!
Tiedustelut ja näyttö: soita! Seppo Miettinen Puh. 0400284649
MODERNI SOLUASUNTO 295,00 LAHTI YDINKESKUSTA
0
184
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1164456Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv622567Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61123- 66864
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 40806
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768
