MUISTATKO

MUISTATTEKO VIELÄ SOFIANLEHDONKADULLA HESASSA
KURISTETTIIN KAUNIS LENTOEMÄNTÄ RAPPUKÄYTÄVÄÄN OISKO OLLU 70 LUVUN LOPULLA.
EPÄILIVÄT ETTÄ TAKSINKULJETTAJA OLISI KURISTANUT NEIDON.
NIMEÄ EN MUISTA.
31243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MIKSI HELVETISSÄ HUUDAT???????????????

Äänestä

Se murha on edelleen selvittämättä.

Äänestä

merkittynä..oliko peräti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANNUKKA kirjoitti:

MUISTATTEKO VIELÄ SOFIANLEHDONKADULLA HESASSA
KURISTETTIIN KAUNIS LENTOEMÄNTÄ RAPPUKÄYTÄVÄÄN OISKO OLLU 70 LUVUN LOPULLA.
EPÄILIVÄT ETTÄ TAKSINKULJETTAJA OLISI KURISTANUT NEIDON.
NIMEÄ EN MUISTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu