Kurio Smart 2-in-1

Anonyymi

Tuollainenkin vielä löytyi ihan toimivana muuton yhteydessä. Ollut varmaankin tyttären käytössä siihen asti kun siihen otettiin se ilmainen win 10 joka sitten täytti tämän 32 gigasen muistin niin ettei se enää kelvannut käyttöön.

Kysynkin nyt sellaista kun sen salasanaa ei ole enää olemassa niin miten sen saisi uudelleen käyttöön itse kun en paljoa tarvitse nettiuutisten lukuun mutta millään youtuben tabletin tyhjäyksellä se ei onnistunut vaan tabletti yritti aina korjata sen itse.

Hieman hankala selostus tiedän mutta en saa sitä mitenkään tyhjennettyä tyttäreni tiedoista enkä saa sitä siksi otettua uudelleen käyttöön.

Tuo maksoi silloin tarjouksessa n. 60€ ja jo merkki kertoo ettei kyseessä ole mikään huippulaite.

Onko viisaita neuvojia?

2

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tablettimoodissa tuohon W 10 kyllä mahtuu ja jää vielä tilaakin vaikkei paljoa.

      • Anonyymi

        Ei mahdu koska se oli päivitetty win7-> win10 ja käyttö oli mahdotonta. Ttämän laitteen salasana on hukassa ja kun se taas tuli käteen niin kysyn taas miten tällaisen saa auki ilman tunnussanaa ? Ellei kukaan tiedä niin voiko jonnekin windowsille soittaa asiasta ?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      84
      7142
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7089
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      117
      6225
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5424
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5328
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5235
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      41
      5120
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4615
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      3565
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3410
    Aihe