Ilmastokosto!

Mahtava homma ku joka kerta kun luen valtamediasta suomen päästö "toimista" niin poltan kunnolla öljy,muovi,rengasjätettä tynnyrisä ihan vaan näitten idioottien takia ,että kannattaako tehä niitä päästöhössötyksiä eu kiimasa ??
3200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä valtamedia nyt ihan tuhisee pelosta.

Äänestä
  • Ns. valtamedia ei enää ketään kiinnosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mahtava homma ku joka kerta kun luen valtamediasta suomen päästö "toimista" niin poltan kunnolla öljy,muovi,rengasjätettä tynnyrisä ihan vaan näitten idioottien takia ,että kannattaako tehä niitä päästöhössötyksiä eu kiimasa ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu