Uusi seura perustettu.
Treenit Jokiniemen koululla joka ti.
Suunnitelmissa osallistua SM nyrkkeilyihin 2021
Yhteistyöseurat Karelia Boxing, JyNy ja Lapin Lukko
Kausimaksu 25e
MUKAAN!!!!!
Laukaan Nyrkkeilijät LaNy
24
746
Vastaukset
- Anonyymi
Vasen, vasen, oikee
- Anonyymi
Vasen ja oikea väistöstä taakse peruuttamalla
- Anonyymi
Hieno homma, lähen kannattaja jäseneksi, mistä löytyy yhteystiedot?
- Anonyymi
Siwan takana oli parhaat ottelijat.
- Anonyymi
Nyt ne on siirtynyt K-marketin kulmalle eikä maksa ku muutaman euron viini pullon verran..
- Anonyymi
Menkääs asiallisemmin, nekkaus on hyvä harrastus ja saa nuoret pois vetelehtimästä, pulinyrkkeilijät voi siirtyä omaan keskusteluunsa.
- Anonyymi
Nuoriso purkaa ksljapulloon olonsa
- Anonyymi
siksi niille pitää keksiä kunnon harrastuksia jota esim nyrkkeily edustaa.
- Anonyymi
Saapiko tällanen 65 v pappa osallistua, on tullut vähä harrastettua ? Suatan koittaa vähän nuoremmankin kanssa harkkamatsii ??
- Anonyymi
Pidä kädet ylhäällä, pappa...
- Anonyymi
Katsotaan sitten,misä ne käteni ovat !
- Anonyymi
siis ei ole mitään laukaan nyrkkeilijöitä, jonkun idiootin mätäkuun juttu, harmi, olisi kiva antaa laukaalaisille oppituntia raskaasta sarjasta.
- Anonyymi
Onpas
Myllylä perusti seuran - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpas
Myllylä perusti seuranNo kannattaisiko seuraa mainostaa muuallakin kuin suomi24 palstalla? Mitkä ovat nettisivut? Yhteystiedot? Kellonaikakin helpottaisi treeneihin osallistumista.
Jokiniemessä ei ole koulua vain päiväkoti. Kirkonkylän koulu kyllä löytyy.
- Anonyymi
puhut siis itsestäsi , minulla on tämmöinen aivovamma että hoen joka keskustelussa, puhut siis itsestäsi, tämä johtuu väkivaltaisesta insestistä lapsena, koittakaa ymmärtää..
- Anonyymi
LaRu, treenit uimahallilla joka ke.
- Anonyymi
Kelon Matti valmentaa täällä.
- Anonyymi
Niin arvelinkin,et ei siel ole niin paljon oikeita mätkijiä,et kannattais harkkoja perustaa.
- Anonyymi
no laittakaa nyt hyvät ihmiset omat nettisivut niin saatte jäseniä ja RAHAA toiminnan ylläpitämiseen ym ym..
- Anonyymi
Rahaa on muutenkin
Parempi ettei tieto leviä liikaa, ei tarvita mokkereita mukaan.
Ainoastaan ammattinyrkkeilijöitä - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rahaa on muutenkin
Parempi ettei tieto leviä liikaa, ei tarvita mokkereita mukaan.
Ainoastaan ammattinyrkkeilijöitäHyvä idea
- Anonyymi
Seuran treenit nyt jatkossa Laukaan monitoimitalolla, sali A2 ja aina ti klo 18.45-19.50
- Anonyymi
laukaalla ei ole monitoimitaloa ja seuran nimi on LaRu
- Anonyymi
Laukaan runkkarit olisi seoikea nimi..
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986148KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495617Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071778- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998