NINTENDO 64

mario pelikasetilla ja yhdellä ohjaimella. Kunnossa on. Kone on Parkanossa, mutta voin tuodakin Tampere-Helsinki-Turku-Pori-Seinäjoki alueelle, koska työkseni kierrän ko. alueella. Jos olet kiinnostunut niin kerro sähköpostiosoitteesi niin otan yhteyttä.
3242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

euroa.

Äänestä
  • Mä sain tilattu N64 30eurolla....

    Äänestä

  • -mä- kirjoitti:

    Mä sain tilattu N64 30eurolla....

    siihen päälle oli siis? Eli taisipa tulla sitten kalliimpi kuin tämä, eikö? Kiitos, että kerroit niin voin mainostaa halpaa hintaa kyselijöille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MYYNNISSÄ kirjoitti:

mario pelikasetilla ja yhdellä ohjaimella. Kunnossa on. Kone on Parkanossa, mutta voin tuodakin Tampere-Helsinki-Turku-Pori-Seinäjoki alueelle, koska työkseni kierrän ko. alueella. Jos olet kiinnostunut niin kerro sähköpostiosoitteesi niin otan yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu