Nyky USB tikku siirtää kuin vanha kovo

Yli 10M/s ihan normaalia.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Se on hyvä juttu se.

Äänestä

Eipä ole kovin kaksinen tikku sulla. Ostitko halvimman mahdollisen? Ite päässyt hyvällä USB 2.0 tikulla lähes 30 Mt/s vauhtiin.

Äänestä
  • Joo niin on!

    Äänestä

  • Jaa kirjoitusnopeus, antakaa nauraa..

    Äänestä

  • Taas näitä valheita....

    Äänestä

  • 7€ ja 1T revi siittä!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    7€ ja 1T revi siittä!

    Miulakin oli kerran 7€, ei ole enää.

    Äänestä

Siis usb3 tikulla

Äänestä
  • Usb 2 ei kykene kuin muutamaan megaan.

    Äänestä

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 lukunopeus 420MB/s ja kirjoitusnopeus 380MB/s

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yli 10M/s ihan normaalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu