Kuhmoon!!!

Anonyymi

Olisimme suurehkon ystävä porukan kanssa tulossa Helsingistä Kuhmoon viettämään uutta vuotta. Tiedustelemme sitten täällä onko Kuhmon baarit silloin auki.

14

1073

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      saatte miettiä kaks kertaa tuutteko

      • Anonyymi

        Mitä meinasit tehdä asialle?


      • Anonyymi

        Tänne vaan.. 😀


    • Anonyymi

      KALJAA!!!

    • Anonyymi

      tänne ei perkele oo mittään asiaa!!1!1

      • Anonyymi

        Tervetuloa !Liikkukaa 2-4 hengen porukoissa.Varmaan löytyy kivaa tekemistä,etenkin kun lunta on näin vähän ,pääsee luontoon .


      • Anonyymi

        Lämpimästi tervetuloa tänne mahtuu.. 👍


    • Anonyymi

      Tervetulloo! Baarit on auki. Tosin myös me tytöt olemme ihan auki, joten jos olette rikkaita miehiä, niin meillä on kyllä teille myös haarat auki.

      • Anonyymi

        Eikö siellä päin olla sukulaisiin päin kallellaan, eli sukurutsaus. Kun kaikki vapaat ja varatut on testattu.


    • Anonyymi

      Hei! Olen sotkamosta ja satuin lukee tän alotuksen. Meillä on täällä sotkamossa ja vuokatissa koronaa ollu itse kävin testissä mutta tsen verran oireeton olo että arveltiin lähteä isolla naisseurueella kohti helsinkiä,eli isolle kirkolle uuuuuutenna vuodenna. Voisitko lähteä näyttämään parhaita meno mestoja että saadaan ihan kunnolla rietastella?

    • Anonyymi

      Minäkin olisin tulossa, mutta Tytti ei ole vielä vastannut treffipyyntöön.

    • Anonyymi

      Pysykää vaan virusten kantajat kotonanne tai menkää korpeen.

    • Anonyymi

      Sotkamolaiset ja kajaanilaiset. Pysykää omassa helvetin esikartanossanne. Kuhmoon teillä ei ole mitään asiaa, räkätautiset.

      • Anonyymi

        Tänne vaan..


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      259
      7171
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      271
      3784
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      40
      3628
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      263
      2523
    5. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      27
      2006
    6. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      152
      1932
    7. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1907
    8. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      127
      1815
    9. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      10
      1683
    10. Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!

      Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1304
    Aihe