Olisimme suurehkon ystävä porukan kanssa tulossa Helsingistä Kuhmoon viettämään uutta vuotta. Tiedustelemme sitten täällä onko Kuhmon baarit silloin auki.
Kuhmoon!!!
14
1084
Vastaukset
- Anonyymi
saatte miettiä kaks kertaa tuutteko
- Anonyymi
Mitä meinasit tehdä asialle?
- Anonyymi
Tänne vaan.. 😀
- Anonyymi
KALJAA!!!
- Anonyymi
tänne ei perkele oo mittään asiaa!!1!1
- Anonyymi
Tervetuloa !Liikkukaa 2-4 hengen porukoissa.Varmaan löytyy kivaa tekemistä,etenkin kun lunta on näin vähän ,pääsee luontoon .
- Anonyymi
Lämpimästi tervetuloa tänne mahtuu.. 👍
- Anonyymi
Tervetulloo! Baarit on auki. Tosin myös me tytöt olemme ihan auki, joten jos olette rikkaita miehiä, niin meillä on kyllä teille myös haarat auki.
- Anonyymi
Eikö siellä päin olla sukulaisiin päin kallellaan, eli sukurutsaus. Kun kaikki vapaat ja varatut on testattu.
- Anonyymi
Hei! Olen sotkamosta ja satuin lukee tän alotuksen. Meillä on täällä sotkamossa ja vuokatissa koronaa ollu itse kävin testissä mutta tsen verran oireeton olo että arveltiin lähteä isolla naisseurueella kohti helsinkiä,eli isolle kirkolle uuuuuutenna vuodenna. Voisitko lähteä näyttämään parhaita meno mestoja että saadaan ihan kunnolla rietastella?
- Anonyymi
Minäkin olisin tulossa, mutta Tytti ei ole vielä vastannut treffipyyntöön.
- Anonyymi
Pysykää vaan virusten kantajat kotonanne tai menkää korpeen.
- Anonyymi
Sotkamolaiset ja kajaanilaiset. Pysykää omassa helvetin esikartanossanne. Kuhmoon teillä ei ole mitään asiaa, räkätautiset.
- Anonyymi
Tänne vaan..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks745851Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.954206Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää933622- 1193023
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri732576Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1542147Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1112036Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu461881En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131535Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11458