Olisimme suurehkon ystävä porukan kanssa tulossa Helsingistä Kuhmoon viettämään uutta vuotta. Tiedustelemme sitten täällä onko Kuhmon baarit silloin auki.
Kuhmoon!!!
14
1075
Vastaukset
- Anonyymi
saatte miettiä kaks kertaa tuutteko
- Anonyymi
Mitä meinasit tehdä asialle?
- Anonyymi
Tänne vaan.. 😀
- Anonyymi
KALJAA!!!
- Anonyymi
tänne ei perkele oo mittään asiaa!!1!1
- Anonyymi
Tervetuloa !Liikkukaa 2-4 hengen porukoissa.Varmaan löytyy kivaa tekemistä,etenkin kun lunta on näin vähän ,pääsee luontoon .
- Anonyymi
Lämpimästi tervetuloa tänne mahtuu.. 👍
- Anonyymi
Tervetulloo! Baarit on auki. Tosin myös me tytöt olemme ihan auki, joten jos olette rikkaita miehiä, niin meillä on kyllä teille myös haarat auki.
- Anonyymi
Eikö siellä päin olla sukulaisiin päin kallellaan, eli sukurutsaus. Kun kaikki vapaat ja varatut on testattu.
- Anonyymi
Hei! Olen sotkamosta ja satuin lukee tän alotuksen. Meillä on täällä sotkamossa ja vuokatissa koronaa ollu itse kävin testissä mutta tsen verran oireeton olo että arveltiin lähteä isolla naisseurueella kohti helsinkiä,eli isolle kirkolle uuuuuutenna vuodenna. Voisitko lähteä näyttämään parhaita meno mestoja että saadaan ihan kunnolla rietastella?
- Anonyymi
Minäkin olisin tulossa, mutta Tytti ei ole vielä vastannut treffipyyntöön.
- Anonyymi
Pysykää vaan virusten kantajat kotonanne tai menkää korpeen.
- Anonyymi
Sotkamolaiset ja kajaanilaiset. Pysykää omassa helvetin esikartanossanne. Kuhmoon teillä ei ole mitään asiaa, räkätautiset.
- Anonyymi
Tänne vaan..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii304635Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1283982Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333717Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462719Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862583Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole372466Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom132461Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin652307Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt531957Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1451784