Hyviä ja turvallisia vuoroja kaikille töitä tekeville ja raskautetuille. Ilman teitä emme pärjäisi. Kiitos!
Vuorotyöntekijät
5
104
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvin pärjättäisiin. Noissa mitään ihmeellistä ole.
- Anonyymi
Voisit nyt edes yrittää ottaa sen pään pois p...ta ja ajatella asiaa ennen typeryyksien laukomista. Ken pystyy ja terveys sallii vuorotyötä tehdä, joka välttämätöntä on, ansaitsee ap:n kiitoksen.
Tyhjiä katuja tyhjän panttina turhaan ajelevien, ilmaa saastuttavien poliisien kohdalla kommettisi alkuosa on toki kohdallaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voisit nyt edes yrittää ottaa sen pään pois p...ta ja ajatella asiaa ennen typeryyksien laukomista. Ken pystyy ja terveys sallii vuorotyötä tehdä, joka välttämätöntä on, ansaitsee ap:n kiitoksen.
Tyhjiä katuja tyhjän panttina turhaan ajelevien, ilmaa saastuttavien poliisien kohdalla kommettisi alkuosa on toki kohdallaan.Eikös jokainen töitä tekevä tee jotakin vuoroa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös jokainen töitä tekevä tee jotakin vuoroa?
Toki, vaikka pelkästään 7-16 välillä työskenteviä ei vuorotyöntekijöiksi yleisesti nimitetä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toki, vaikka pelkästään 7-16 välillä työskenteviä ei vuorotyöntekijöiksi yleisesti nimitetä.
Virossa ne, jotka ei kunnon duunia saa?🙈
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353