Myykö kukaan enää noita edullisempia katinkullan lippuja?
Katinkullan liput
5
960
Vastaukset
- Anonyymi
Ka, minulle taas saa paljon maksaa jotta sinne koronalinkoon lähtisin!
- Anonyymi
Vaikuttaako korona hintoihin?
- Anonyymi
Minä voin myydä, saat osakkeen kaupan päälle.
- Anonyymi
Ei korona haittaa:
LÄHDE TALVEN TUTUSTUMISLOMALLE HUIPPUEDULLISESTI
Lähde talvilomalle tutustumaan Holiday Club -lomamaailmaan huippuedullisesti! Toimi nopeasti ja varaa koko perheen talviloma heti, sillä tilaa on rajoitetusti ja kysyntä suurta. Valitse suosikkikohteesi ympäri Suomen sijaitsevista kohteista ja lähde viettämään koko talven hauskinta lomaa! Valitse kohteeksi Caribia, Saariselkä, Saimaa, Kuusamon Tropiikki, tai Tampereen Kylpylä. Lomailla voit aikavälillä 5.1.–31.3.21.
Verkkokaupasta varatessasi käytä koodia UTK21 - Anonyymi
Haitta maksu tulee kaupan päälle 20000eur
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3904414Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483769Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit163272KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1082761Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511942Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181898- 1211843
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241429