Joulunpyhinä chat nurin
Taas meni suomi24 chatit nurin. Kuka korjaa ja milloin? Tapaninpäivänä ei nyt taideta chattailla.
6
57
Vastaukset
- Anonyymi
On kyllä surkeasti toimiva chat. Palaa varmaankin toimintaan pyhien jälkeen maanantaina
- Anonyymi
Naveliina ei muista kai toista chattia?
- Anonyymi
Harmi ettei pikkupostitkaan toimi, kun ei voi kirjautua chatteihin.
- Anonyymi
Minulla ei ollut suuria odotuksia tämän joulun suhteen, mutta nyt sitten meni sekin vähä pieleen. On tämä sättärin elämä niin kamalaa, että ensi vuonna kyllä keksin jotain muuta. (en keksi kuitenkaan)
- Anonyymi
Mikä huone siellä on kiinni? Mikäli ei aukee niin kirjoita googleen "aikuiset suomi24.fi" niin pääset aikuisiin.
Kirjoita "vanhimmat suomi24.fi" niin pääset vanhimpiin.
Sitten on vielä seksi eli kirjoita "sexbaari suomi24.fi" niin ovi aukeaa sinnekin.
Mukavaa chattailua, Suomi24 ei ole kaatunut:) - Anonyymi
Joku noissa sivustoissa mättää,kun tietoturva ilmoittaa aina niiden olevan turvattomia,jopa vpn estää sivuille pääsyn,eli itsestään selvää,että sivustot ovat käyttäjälle turvattomia.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Halla-aho: Emme halua, että punavihreä hallitus jatkaa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000007761119.html Alkaa olla nykyhallituksella lopun ajat.3764622Miksi Helmi ja Julia haluavat lehden kanteen?
Itseään paljon vanhemman miehen kanssa? Dannyn ”tyttöystävä” Helmi Herra Ylpön ”tyttöystävä” Julia. Onhan näitä ollut kautta aikain. Muutama vuosi kun593568- 1041993
Mikäs emäntä se joka listi lapset ja itsensä?
Oli muhokselta,ouluun saakka piti mennä toteuttamaan tuokin asia. Onneksi ei silti rekan alle ajanut. Ei nimiä, toki ne tulee minfoon. Mutta niillä ei271955