Ikävä miestäsi ja aion rakastella häntä.
Naiselle tämä
Anonyymi
5360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Luetuimmat keskustelut
- Tekisin SINUT ONNELLISEKSI NAINENMutta EHKÄ onni EI OLE mitä HALUAT.
- Mitähän sitä...Tsuumailin vähän muuallekin välillä ja törmäsin ajatuksiin, että miehen tulee suojella naista kaikelta pahalta. Mutta yhtään ei oltu eritelty mitä se kaikki paha on, jolta suojella. Jotenpas kysynkin kyselyikäni kyselyn…
- Hävettävä käytösHävettääkö sinua jokin?
- Kuvittelin että oltiin läheisempiäYstäviä, tavallaan. Mutta ei sitten oltukaan sun näkökulmasta. Pettymys, mutta totun kyllä asiaan vähitellen.
- Kuka murtautu illalla kipparilleJotaki hampuusia kannettu ambulanssiin ja kipparin iso ikkuna palasina..Mitä tapahtunu??
- Susilauma KorkatissaKahdeksan suden lauma käynyt repimässä Hankosen Antin lampaat Korkatissa torstain vastaisena yönä. Mahtavaa luonnon Monimuotoisuutta. ViherVasemmisto ja Greenpeace kiittää.
- Myönnä poisLoukkaannuit mulle silloin aikoinaan? Ne viestit, väärinymmärrykset, kaikki. Miehelle
- Omapahan on vikasi jos jää loppuelämän romanssi välistä kun haluat olla itsepäinen jääräJa tuomita, jotain mitä et kykene ymmärtämään, antamatta edes mahdollisuutta, vaikka olen tehnyt parhaani elämäni edistämiseksi ja oikeasti yrittänyt!! Itken tyynyyn... tuskin edes yhtä vuotta ilman itsetuhoisia ajatuks…
- Tule sunnuntaina juna-asemalleKello kymmenen aikaan, tavataan siellä. Ainoa ja viimeinen tilaisuus tavata. Jos et tule niin et enää koskaan näe minua. En halua kirjoitella mitään, en halua kuulla selityksiä. Haluan tavata.
- Onko se sinun mielestäsiminun syyni, että tilanne on se mikä se on? En tiedä. Toisaalta, en pysty uskomaan että millään minun tekemisilläni olisi ollut juurikaan merkitystä.
- Eiköhän tämä ole jo tässäParivuotta hukkaan heitetty.
- Mitä enää haluat??Tätä on kestänyt liian kauan!
- Perjantai jälleen bläähViikonloppuna sataa, mitä meinaatte tehdä? Pian on syyslomakin, suunnitelmia tähän säähän? Mulla olis pihahommaa vielä, mutta en helvetissä mene sateeseen kastumaan. Kasvoi vähän kyr*äkin otsaan kelin takia. Eikö nyt vo…
- kunnioitan tahtoasiEn tule sinua enää lähestymään.
- Haluan sanoa sulle miesEttä pysytään molemmat pois täältä palstalta. Maltetaan olla pois, koska olosi on silloin parempi. Minä en kirjoittele enää, joten voit unohtaa tämän. Ottaisitko minuun yhteyttä muuta kautta, jos haluat. Olisin onnessan…
- Onko tarkoitus ottaa ihmisten eläkevarat valtion käyttöön?Vai mistä tässä eläkeiän nostossa hamaan tappiin on kyse? Eihän moni sitten saisi käytännössä eläkettä koskaan vaikka eläkemaksuja koko elämänsä olisi maksellutkin.
- Ei tuu mitäänNyt jo taivaskin itkee tätä tilannetta 💔😢
- Perjantain lukupaketti nyt kirjastossaMuhkea ja hitsausliekkiäkin kuumempi jallulehti nyt luettavissa kirjastossa! Lämpimästi tervetuloa!
- Oot melko .ufo :) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
- Alette alas tulla sieltäMissä oletkin, täällä hidastuu koko palstan väki ilman sinua. Tarinaa ei narinaa. 🍃😆 https://youtu.be/4W4DIgbBbsk?is=Vdbj3wnuTGMchXVC
Vastaukset 53
Vanhimmat
Ei se ole rakastelemista jos toisen yllättää kun saippuapalaa noukkii.
Strap on ja syvää junaa.
Tule vasta parin tunnin päästä hakemaan, pakkailen sulle likapyykit mukaan
Ei tänään. Treffit sovittu viikolla päivällä.
Miksi mieheni ei sitten ole minua jättänyt? Ihmeellistä. Rakastaako hän sittenkin minu enemmän 🤔. No samapa tuo.
Sanottiin eräällä toisella palstalla syy. Jotkut miehet haluaa helpon naisen suhteeseen. Joka alistuu eikä saisi muitakaan. Jos naisella mahkuja muihinkin, niin mies joutuu olemaan aina ns.varpaillaan, kun muija saattaakin pettää ja jättää. Ja miehesi tod.näk panee varattua naista, joka ei miestään jättäisi sun miehen takia.
Ei ole miestä..
Naisena en sanois noin face to face, enkä kirjoittelis vaikka olisinkin ihastunut..
Säälittävän ämmän huutelua 😄 hyi, en ikinä alentaisi itseäni varatun miehen panopuuksi, mutta minkäs teet jos ei rahkeet muuhun riitä
Ai nytkö ei sitten olekaan mies tai trolli vaan ihan säälittävä ämmä. Sinä olet tyhmä. Tuollaisten rukkasten akkojen miehet on sellaisia reppanoita, etten koskettaisi pitkällä tikulla sellaiseen olioon.
Eihän tuon mielestä mikään kirjoitus ole trolli tai miehen kirjoittama, vaan kaikki provoherkut liittyy johonkin suuressa viisaudessa henkilöityyn.
😂😂👍
Ollos hyvä vaan. Syystä sen aikanaan ulkoruokintaan heitin. Ei ole mun enää. Jaat häntä jonkun muun kanssa perso naisille kun hän on.
Sinun tarinasi tiedetään. Samaa valhetta olit kertonut kovaan ääneen joka miehelle, jota nait siellä kantapaikassasi. Tarjoilija kertoi.
Mun kantapaikka on hautuumaa. Siellä kukkia vedellä juotan. Kovin hiljaisii on nuo hautumaan miehet ja naiset mullan alla.
Heh heh, en tiedä mitä satusetä koitat satuilla ja kenestä, mutta sanonpahan nyt vaan näin AASIENSILTANA, että riippuu kyypparista, onko sen ompeluseurat mistään kotoisin, eli totta ollenkaan.
😂😂😂tsemppiä elämääsi.
Anna nyt kun mä vien parin vaimon yöunet. Sen he ovat todellakin ansainneet.
Onks ne pari vaimoa vieneet sun koko elämän kun täällä niitä kiusaat. Ja naurua päälle.
Tsemppiä ahkeraan provolueskeluun, ilkeystyrkky "otan joka viikko loparit"
Oisko tämä nyt jinkun katkeran äijän rollaamista kuitenkin, joka näyttelee palstasaagansa kaikki roolit...
Hyvä, millään en tänään jaksaisikaan 👍. Voin koittaa huomenna jos jaksan tai lauantaina saunan jälkeen. Katsotaan ne seuraavat vuorot myöhemmin, kun on tuo rakastaja sivussa, jolle pitäisi joskus antaa.
Ei tänään.
Tänäänkö? Pari päivää pantu. Niin tuskinpa sitä tänään jaksaa. Mutta tuu toki näytille naapurin ukkoa saattaa kiinnostaa.
Ei tänään. Viikolla nähdään.
Täälä meilläkö? Mies kotona koko ajan.
Oot sairas, en muuta sano. Hyi, hyi
Ei tietenkään. Odotan häntä lähimetsikössä.
Miten oon sairas jos mun mies on kotona ensi viikolla. Eipä siinä jos joku emäntä tänne haluaa tulla tyrkylle niin ollaan varmaan molemmat ihmeissään. Enkä oikein usko et miestä kiinnostaa mutta niin kuin sanoin naapurin vanhapoika toki voi huolia.
En tiedä mitä tuo sivusta huutelija ajatteli. Olisiko se miehesi?
Ei meillä ole metsää lähistöllä. Eikä mies ole ulkoilma ihmisiä. Aina pakkopulla ulkoilua yhdessä perheenä.Että jos jonnekin pusikoon yksin lähdössä se ero saman tien.
No ei minun mies puhu aina kauniisti minulle. Ei ole mikään epäasiallinen urpo. Ei koskaan ole haukkunut niin kuin nämä täällä.
Mukavasti kommentteja. Miksi nämä kaikki vaimot lukee ikävä-palstaa. Ajattelitteko, että joku mies kaipaa täällä teitä, tulee valkoisella ratsulla ja vie sen mitäänsanomattoman ukkonne luota. Hah. Haaveissa voi tietysti elää.
Ihan kuule huvin ja urheilun vuoksi. Mulla ainakin aukeaa nää kaikki höttöpalstat samaan sotaan kiinnosta lukeeko niissä ikävä vai peräpukamat.
Siis sontaan piti korjata.
Jotenkin tuntuukin, että äly on aika monella täällä sitä luokkaa, että on hupia aukoa päätään muille ja purkaa tarpeetonta tyhjää elämäänsä muihin. Jotenkin arvasin tuon.
Mitä näihin pitäisi vastata mielestäsi? Tänne jos yrittää asialta keskustelua noin ei siitä tule mitään. Joo aivot nurkkaan kun näitä lukee. Jos tosiaan kaiken täällä ottaa sekoaa.
Miten elämäni on tyhjä? Ja kuinka auoin sinulle päätä? Minun elämässäni tapahtuu hieman liikaakin tällä hetkellä. Herranenaika tämä on pilipalikeskustelusivu ei mikään raamattupiiri. Aikuiset ihmiset näitä tosissaan ottavat. Eikö nyt jokainen ymmärrä että rakkaus asiat hoidetaan kasvotusten eikä nimettömänä netissä. Samoin ikävöinti. Ikää oli?
Minä (sivusta) tiesin tämän. Suuriosa näistä katkerista pallopäistä onkin siis naimisissa olevia rouvia, jotka ei kaipaa yhtään ketään. Ei ihme, että ollaan kateellisia naisille, jotka täällä oikeasti jotain kaipaavat ja joilla on vielä toivoa tunne-elämässä.
Juuri näin.
Säälittävät sinkkunaiset jotka eivät saa tunteitaan muuten julkituotuotua kuin itkemällä katkerana netissä naisille joilla on jo mies. Missä vika jos ei miestä saa? Meillä on sentään mies. Ja oikea parisuhde. Eikä leiķkikuvitelma palstasuhdetta. Yöllä kömmitään kullan kainaloon.
:D:D:D
Se on naisilla semmoistakin, että jos se mies olisi sinkku, niin sitten se ei kiinnostaisikaan.
Väärin.
Jos sä sitä haisulia tahdot rakastella, niin siitä vain. Ei se edes persettään pese, saatikka vaihtaisi kalsarit joka päivä.
:D
Härskipylly on kyllä pahinta hajua.
Ihanaa vihdoin saadaan kunnon 3some sessiot! Olen haaveillut tästä kauan. Mieheni ottaa sinua takaapäin, silloin ilmestyn paikalle. Ollaan suunniteltu tämä tarkkaan. Nähdään 😘
Jesh. :D
Käy, jos olet emäntäni ja sitten joku yks nainen siihen vielä.
Ei ole ollut mun pitkään aikaan sillä jätin sen jo kevättalvella joten pidä hyvänäsi kurttukullialkoholisti.
Mulla on nyt mies jolla erottäin kookas ja toimiva. Voit miettiä sitä kun se juoppo koittaa likaista kurttuaan työntää sinuun. Valitettavasti se ei toimi ilman lääkkeitä, eikä aina niilläkään, joten olepas hyvä vaan.
Sairasta.
Niin on
Säälittävän surkeaa sekä aloituksen tyylinen provoilu, että nettisatujen tosissaan ottaminen. Molemmat ruokkii toisiaan.