Toyota on viisaan ihmisen viisas valinta jota ei tarvitse katua kuten tyhmää valintaa joutuu katumaan ja katkeroituu. Toyotan omistaja on onnellinen ja tyytyväinen ja nauttii viisasta valinnastaan Toyotasta.
Toyota viisas valinta
7
84
Vastaukset
- Anonyymi
Hei no mut toihan on ihan tosi!
- Anonyymi
Niinhän te towerit vakuuttelette toisillenne. Miks sitten valintanne harmittaa ja kadehditte länsiautoilijoita. Omahan on valintanne. Tyytykää siihen.
- Anonyymi
Tojomies valitsisi äitinsä vaimokseen, jos laki sallisi. Luotettava, lämmin ja turvallinen valinta. Muusta viis.
- Anonyymi
Kello 04:09 aamuyöllä tojotisti keksi että Toyota on viisas valinta.
- Anonyymi
Siihen aikaan saadaankin ne parhaat ideat, joita sitten päivemmällä herättyä ihmetellään ja päivitellään.
- Anonyymi
Olen monta autoa omistanut eikä ole yksikään kaduttanut. Yksikään niistä ei muuten ole ollut Toyota.
- Anonyymi
Toyota teki minutkin iloiseksi. Nimittäin sen vanhan Corollan sain hölmölle myytyä ja ostettua tilalle aidon täyssähköauton. Vieläkin hymyilyttää, kun siitä ruosteläjästä pääsin eroon!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411029Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14650
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21640- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17583Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577