alkaa kaikkien tajuamaan mistä tässä koronasta ja sen rokotteesta on kyse.Tämä aika on ennustettu isossakirjassa ,666-pedon merkki on tuloillaan.Koronarokotteella testataan kuinka helposti kansalaiset kokomaailmassa saadaan se ottamaan.Näyttääkin pahasti siltä ellei joku siihen suostu,niin esitetään pakkokeinoja,kuten koronapassi tai joku merkintä haluttomuudesta ottaa tämä.Tämä on nyt tosiasia mihin on tultu ja pahempaan ollaan menossa ja mistä sen tietää,vaikka ko.-sairauskin olisi juuri tätävarten pantukin alulle.Tarkoitus ei ole lietsoa pelkoa tai hysteriaa,vaan olisi hyvä ihmisten itsekin tutkia sieltä"isostakirjasta"mitä on ennustettu ja näin ne vaan todellakin toteutuvat.
Oliskohan aika
Anonyymi
2
320
Vastaukset
- Anonyymi
Lisäksi vielä että miksi eräät maailman rikkaimpiin kuuluvat tahot haluavat nyt pikaisesti saada taivaalle lisää tuhansia satellitteja.No osittain ainakin siksi että osa niistä valjastetaan kaikkien maailmanihmisten seuraamiseksi sitten kun ihmiset sirutetaan.Elikkä siis koronarokotteella tässä testaillaan miten kansa maailmalla tähän suhtautuu.Tiedän että monenmonet naureskelee ja vähättelee tätä asiaa,mutta se TULEE tapahtumaan pian,koska ihminen ihan itse on tähän synneillään syyllinen!
- Anonyymi
Joo,niinku ehkäpä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843272
- 761304
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821279Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103971Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 95857
- 43849
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825