alkaa kaikkien tajuamaan mistä tässä koronasta ja sen rokotteesta on kyse.Tämä aika on ennustettu isossakirjassa ,666-pedon merkki on tuloillaan.Koronarokotteella testataan kuinka helposti kansalaiset kokomaailmassa saadaan se ottamaan.Näyttääkin pahasti siltä ellei joku siihen suostu,niin esitetään pakkokeinoja,kuten koronapassi tai joku merkintä haluttomuudesta ottaa tämä.Tämä on nyt tosiasia mihin on tultu ja pahempaan ollaan menossa ja mistä sen tietää,vaikka ko.-sairauskin olisi juuri tätävarten pantukin alulle.Tarkoitus ei ole lietsoa pelkoa tai hysteriaa,vaan olisi hyvä ihmisten itsekin tutkia sieltä"isostakirjasta"mitä on ennustettu ja näin ne vaan todellakin toteutuvat.
Oliskohan aika
Anonyymi
2
215
Vastaukset
- Anonyymi
Lisäksi vielä että miksi eräät maailman rikkaimpiin kuuluvat tahot haluavat nyt pikaisesti saada taivaalle lisää tuhansia satellitteja.No osittain ainakin siksi että osa niistä valjastetaan kaikkien maailmanihmisten seuraamiseksi sitten kun ihmiset sirutetaan.Elikkä siis koronarokotteella tässä testaillaan miten kansa maailmalla tähän suhtautuu.Tiedän että monenmonet naureskelee ja vähättelee tätä asiaa,mutta se TULEE tapahtumaan pian,koska ihminen ihan itse on tähän synneillään syyllinen!
- Anonyymi
Joo,niinku ehkäpä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse644431Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky973678Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083321Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.191883Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871129- 82819
- 44803
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.105797Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23764