alkaa kaikkien tajuamaan mistä tässä koronasta ja sen rokotteesta on kyse.Tämä aika on ennustettu isossakirjassa ,666-pedon merkki on tuloillaan.Koronarokotteella testataan kuinka helposti kansalaiset kokomaailmassa saadaan se ottamaan.Näyttääkin pahasti siltä ellei joku siihen suostu,niin esitetään pakkokeinoja,kuten koronapassi tai joku merkintä haluttomuudesta ottaa tämä.Tämä on nyt tosiasia mihin on tultu ja pahempaan ollaan menossa ja mistä sen tietää,vaikka ko.-sairauskin olisi juuri tätävarten pantukin alulle.Tarkoitus ei ole lietsoa pelkoa tai hysteriaa,vaan olisi hyvä ihmisten itsekin tutkia sieltä"isostakirjasta"mitä on ennustettu ja näin ne vaan todellakin toteutuvat.
Oliskohan aika
Anonyymi
2
301
Vastaukset
- Anonyymi
Lisäksi vielä että miksi eräät maailman rikkaimpiin kuuluvat tahot haluavat nyt pikaisesti saada taivaalle lisää tuhansia satellitteja.No osittain ainakin siksi että osa niistä valjastetaan kaikkien maailmanihmisten seuraamiseksi sitten kun ihmiset sirutetaan.Elikkä siis koronarokotteella tässä testaillaan miten kansa maailmalla tähän suhtautuu.Tiedän että monenmonet naureskelee ja vähättelee tätä asiaa,mutta se TULEE tapahtumaan pian,koska ihminen ihan itse on tähän synneillään syyllinen!
- Anonyymi
Joo,niinku ehkäpä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",305207Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1402442- 1392108
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531945Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171800"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1711121Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää69958Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313879Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa171800