Menkää siellä Euroopassa aikaisin nukkumaan. Vain Pattayalla, koko maailmassa, on juhlinta sallittua.
Ennätys oli kuulemma toistaiseksi Tanskan pääministeri, joka kehoitti maatamänemistä jo klo 18:00, Mariini ilmeisesti suosittaa, että suomit vetävät kalsarikänniä jo aamusta, jotta sammuvat kuin kynttilät ennen klo 15:00. Vennäillä asettivat kansaa jo kotiarestiin, samoin Espanjassa.
Täällä mennään katsomaan uuden vuoden bikini-juoksu-tapahtumaa, terassilta.
Ennätys oli kuulemma toistaiseksi Tanskan pääministeri, joka kehoitti maatamänemistä jo klo 18:00, Mariini ilmeisesti suosittaa, että suomit vetävät kalsarikänniä jo aamusta, jotta sammuvat kuin kynttilät ennen klo 15:00. Vennäillä asettivat kansaa jo kotiarestiin, samoin Espanjassa.
Täällä mennään katsomaan uuden vuoden bikini-juoksu-tapahtumaa, terassilta.
Vastaukset 32
Vanhimmat
SAKSAAN SAIPPUATEHTAALLE, sinne me kaikki joudutaan.
No ei aivan pattaya on lukossa. https://thepattayanews.com/2020/12/30/banglamung-pattaya-enters-highly-controlled-status-shutdowns-of-non-essential-business-bars-malls-etc
Iltakymmenestä aamuviiteen, kuntosalit ja hieromot olisivat muutenkin kiinni tuon ajan.
Kittiläsä Horonaa levinnä enemmän ko koko thaimaasa, silti kaikki levillänsä, jopa vanahain akhain hoarat, häpiäisivä !
Hä hä hääää
Äänestäkää sitä leidari korkeushyppääjää Amalialandin urheilun esikuvaksenne.
Eikö Suomessa enää osata edes sukupuolien välistä yhdyntää ?
Ei ihme, että tsuhnat katoaa maapallolta.
Danny se vielä muistaa, mistä teinitytöt tykkää. Nuorempi polvi taitaa keskittyä tuohon lespottelluun, kuten Shirley ja Sanni. Njaa, mummon nimi oli Sanni ja Shirley Temple taitaa olla nykyisin satavuotias.
Saksassa yli tuhat hoironakuolemaa päivässä. Euroopassa vetäydytään kuoreensa, Pattayan Poikien Paratiisista on tullut pysyvä Thaivas.
Kunhan nyt ensin pääset paratiisi.
Niuvassa, kun inkivääriä ei löytynyt ja kiväärinikin on viety pois, uudenvuoden kilju wc-ankalla on ryyditetty ruikulilla. Illasta taas palstalle pärähtää.
Toilet Duck Cocktail Ingredients
* icon 50 mls vodka
* icon 50 mls red bull
* icon 330 mls blue wkd
* icon 25 mls tequila
Toisaalta Niuvassa juodaan sitä Toiletin raikastinta, suoraan pullosta.
Danny joutui vaihtamaan, kun eerika alkoi roikkua
”Olkoonpa lapsi vielä ihan rintaruokinnalla, kontaten tai kävellen liikkuva tai jopa kouluiässä: kevyt hieronta hartioilta ja jaloista auttaa varmasti.”
Jaahas, nyt on alkanut pohjien otto uudelle vuodelle, Jomtienin Wellcomella baarit täynnä. Kuvaviestiä pukkaa, en viitti aijata, kun Amalia niistä niin tykkää.
Meni suunnitelmien mukaan. Saarella siis uusivuosi. Olisiko satakunta farangia tässä rannalla naisineen odottelemassa kun kohta alkaa raketit viuhumaan. https://aijaa.com/donCLP
Päivällä pääsin baarimikoksi tunnin ajaksi. Baarimikolta kysyin että mitä mä pyydän näistä porodrinkeistä? Vastas että van handled iits
44
Joo, nyt jo ampuvat, kello tulee 23:00, kohta, sitten se sota vasta alkaakin.
Mitens siellä Sohjolassa soditaan, joko on pantu, maaten ?
Thaimaassa vuosi vaihtunut, 新年快乐
ja
สวัสดีปีใหม่
Niuvanniemen oikeuspsykiatrisesta sairaalasta karannut potilas oli kuristaa raskaana olleen pienten lasten äidin Kuopion Länsi-Puijolla viime vuoden marraskuussa.
älämöläamalialla bilheet
Niuvanniemen oikeuspsykiatrisesta sairaalasta karannut potilas oli kuristaa raskaana olleen pienten lasten äidin Kuopion Länsi-Puijolla viime vuoden marraskuussa.
00:37
Malta matkailun kaatopaikka.
Mukavaa uutta vuotta sinne Thaivaaseen elikkä THAIMAAHAN!!!!
Jännää, tämä on ensimmäinen uuden vuoden aattoni suomessa sitten vuoden 2012. Olen viettänyt kaikki joululomani Thaimaassa vuodesta 2013 lähtien.
Nytkin oli sinne lennot varattuna, mutta peruuntuivat. Harmittaa kyllä, olisi mieli tehnyt lähteä sinne .
Otamme osaa sinun jännitykseesi myös jännittämällä, tämä on todella jännää.
..toivoo lerppis hesan palvelutalosta.
Yhtä kaikki, harmittaa ettei tänä vuonna päässyt Pattayalle. Mutta onhan tässä muuta hauskaa järjestetty. Ehkä ens jouluna sitten taas Pattayalla.
Jännää että on 4 minuutin lerppispäivystäjällä jännää, hurjan jännää, ihan jännittää.
JUHLAT jatkuvat yhä, maaliskuun loppuun, ähä ähä
Pitkät kalsarit, yllättävän mukavat, vaikka kyllä mielummin......
siis olisin lyhytlahkeisissa Pattiksen rantakadulla, from bar to bar in Pattaya, tosielämän taivas.
Senssulla vuosi kännissä, vaihtui mm Niuvan ajassa eli 6 h myöhässä tai joskus, sillähän onkin oma kalenterinsa, mistä näkee vain rankkien käymisvaiheet.
Sellaista se on tehtailijan elämä (pontikka - ja seinäulostetehtailijan).
No niin, tänä vuonna taas uudestaan
Joo, nyt aloitetaan, kun muuta syytä juhlintaan ei keksitty.