Huomasiko kukaan?

Vuosi vaihtui mutta mikään ei muuttunut.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vuosiluku muuttui, joten ihan muuttumattomana ei mennyt.

Äänestä
  • Olisin toivonut että vuosia voisi veivata taaksepäin.

    Äänestä

Marinin hallinto vasta Suomessa rokotusten edistymisestä aivan samalla tavalla kuin paljon parjattu Trumpin hallinto jenkeissä. Muuten rokotustilanne tällä hetkellä: Marin 3600 - Trump 4.33 miljoonaa

Äänestä

No kyllä mää ainakin siinä puolenyön maissa uuven vuuen yönnä olin havaissivani semmosen pienen pienen nytkäyksen , ihan kun olis aika pysähtynyt hetkeksi. Olisko se vuosiratas vähän jumittanut , vai mitä tuo lieni....?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vuosi vaihtui mutta mikään ei muuttunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu