pojat!!!!!!!!!!

kumpaa katotte naisessa enemmän rintoja vai peppua? Minkäläinen on sitten täydellinen peppu/rinnat? Ylipäätään mihin kiinnitätte ensin huomiota kun näette naisen?
91798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

oon nainen ni en kato kumpaakaa!!!

Äänestä
  • Vasemman jalan keskimmäisen varpaan kokoa.

    Teinit, Ootte Säälittäviä

    Äänestä

  • -R- kirjoitti:

    Vasemman jalan keskimmäisen varpaan kokoa.

    Teinit, Ootte Säälittäviä

    Tää on nuoret keho palsta

    ei tarkotettukkaan 30-vuotiaille pedofiileille niinku sinulle, jos ei kiinnosta lukea niin älä luekaan äläkä ainakan vastaa

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    Tää on nuoret keho palsta

    ei tarkotettukkaan 30-vuotiaille pedofiileille niinku sinulle, jos ei kiinnosta lukea niin älä luekaan äläkä ainakan vastaa

    Ei totuuden kertomisessa ole mitään säälittävää. Tällaiset palstat pitäisi lopettaa, kun täällä tyhmyys kasaantuu ja tekee tyhmistä vieläkin tyhmempiä.

    Onhan ne teinit säälittäviä.

    Äänestä

Katson kokonaisuutta, mutta kyllä ensiksi katse kiinnittyy peppuun. Jos peppu on hyvännäköinen, yleensä rinnatkin on ja toisinpäin. Hyvä peppu on pieni, mutta kiinteä. Ei hölly läskistä tai näytä laudalta. Sopivan pyöreä ja ihanan piukka on nam ;) Olinko liian vaativa?

Hyvät rinnat on sopivan kokoiset, eli ei liian isot. Ryhdikkäät ja kauniit.

En edelleenkään tahdo olla liian vaativa. Monet tytöt nämä kriteerit kyllä täyttää..

Äänestä

No siis daah xD jos sil on ruskeet silmät nii oikeen silmän ripsien 12ripsee.. se on niiq IHKUUH! Iq

Äänestä

peppua. tissien koolla ei oo paljookaan välii...pieneet on mun mielest jopa kiihottavammat

Äänestä

Jostain kumman syystä peput kiihottavat enemmän, ihanan kiinteät joita voisi nuolla...

:p..

Nyt tekis mieli......

Äänestä

Teen poikkeuksen ja sanon tissit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

kumpaa katotte naisessa enemmän rintoja vai peppua? Minkäläinen on sitten täydellinen peppu/rinnat? Ylipäätään mihin kiinnitätte ensin huomiota kun näette naisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu