Kävin koeajamassa Nissan Leafin

Anonyymi

Kiva ajaa ja hyvä kyyti oli.

jotkut ovat haukkuneet radiota,
tuossa kyllä piti asemat ja vaihtoi kanavat hyvin.

2

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No radion asemien löytyminen ja vaihtaminen on autoilun ytimessä.

    • Anonyymi

      Joo, itse lukenut ja katsonut you tubea yms. Ja haukuttu sitä ja tätä. Kävin koeajolla ja totesin olevani omituinen, kun en huomannut noita juttuja, mitä olin pahaa kuullut, lukenug yms.

      Joten ostin sellaisen perheellemme ja tyytyväisiä oltu, meidän käytössä todella jees. Tavaratila penkit käännettynä oli positiivinen yllätys miten paljon tavaraa mahtui kyytiin, tarvitaa keväälöä ja syksyllä tavaran kuljetuksiin kesäpaikkan.

      Auto on pinemmällä 40kW akulla ja hyvin pärjätty, en voi väittää, etteikö isompi akku olisi parempi, mutta budjettia en viitsinyt enemppä venytellä ja jos lähtee hakemaan parasta, niin löytyyhän kaikkea ja kaikesta vielä parempaa €€€.

      Autossa on yllättävän paljon varusteita vakiona ja jälkeäpäin huomannut auton olevan aikapaljon hienompi, kuin olin ymmärtänyt ..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10984
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5240
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2463
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2153
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1721
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1574
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1260
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1196
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      902
    Aihe