Laitemaksun eräpvän siirto

ei onnistu, minunpalveluni.dna ? onko koskaan onnistunut? muilla operaattoreille ollut jo vuosia! eräpvä on huomenna, tänään ei saa ketään kiinni jne..
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö kukaan tiedä miten saa lisää maksuaikaa dnan laskuun, v.ttu kun on sekavat sivut.

Äänestä

Näyttäis olevan dna:n asiakaspalvelu auki vain arkena ja lauantaina. Otat huomenna heti aamulla yhteyttä sinne. Sitä odotellessa voit tietysti vaikka yrittää hakea vastauksia kysymykseesi dna:n tuki- ja ohjefoorumilta, jonne on linkki tuolla yhteystiedoissa. https://www.dna.fi/yhteystiedot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ei onnistu, minunpalveluni.dna ? onko koskaan onnistunut? muilla operaattoreille ollut jo vuosia! eräpvä on huomenna, tänään ei saa ketään kiinni jne..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu