Haluun kertoo tän tänne emt miks.
Varmasn syyslomasta asti yks mun luokan poika, kutsukaa me häntä nyt Oskariksi(ei oikea nimi) alko osoittaa erilaisia ihastumisen merkkejä. Esim. Oskari tuijotteli mua, matki mun asentoja, haki katsekontaktia, yritti aina olla siellä missä mää oon. No siis surullista kyllä mää pidin häntä vaan ystävänä.
Mut sitte tuli joulukuu ja Oskari alko muuttuu. Mää en ollu antanut paljoo vastakaikua sen ihastumiselle. Joten nyt se mollaa mua kaikessa mitä mää teen, yrittää käskeä mua jne. Yks päivä menin vessaan koulussa koska meinasin alkaa itkee ton takii. Mun kaverit kettuli siitä silloin syksyllä mulle mut nyt ne kaikki vihaa sitä sen takia miten se käyttäytyy. Määki vihaan tätä henkilö.
Oon tosi itsepäinen ja en anna kenenkään määrätä mua joten Oskarilla ei oo mitään otetta musta. Haistakoot paska mun puolesta.
Onko muilla kokemusta tämmöistä surkimuksista?
Surkea ihailia
7
113
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on mutta ei kuitenkaan iha lähiaikoina. Se yrittää ilmeisesti pakolla kerjätä huomiota sulta. Jos se sulle alkaa vittuilemaan nii vittuile takas ja servaa se sillee et se ei enää viitti puhuu sulle. 😉
- Anonyymi
Sitä mää yleensä teenki nykyään.
Siis se on aika ujo mutta nyt siitä on tullu aivan vitun ärsyttävä.
Oon mää sille jo haistatellu mut se vaan jatkaa.
Idiootteja löytyy suomestakin.
- Anonyymi
Kokemusta löytyy
- Anonyymi
No ette ikinä arvaa mitä mulle tapahtuu tänään
Sain turpiin itseltäni jääkiekossAa - Anonyymi
Ite oon basically tälläne "surkea ihailia". Mut mikä on eroa, on se et mä en ees yritä mitää koska tiiän jo etukäteen et ei siit mittää tuu ku ei oo sitä vastakaikua.. eli kyl ny herramiehenä tajuan jättää rauhaan.
Ilmeisesti tää sun surkea ihalia ei oo herrasmiäs D:- Anonyymi
No ei todellakaan oo...
Tnä sen kaverit huuteli jotain mulle (muutaman sen kaverin kaa ollaan tutumpia) ja mitäs tää "herrasmies" tekee? Istuu naama punasena kavereittensa takana. Ei mitään kommenttia.
Eikä siinä viel kaikki tältä päivää... Oon kuulemma hylänny tän kysyisen tyypin vaikka hän ei ookkaa mua lähestynyt millään lailla. Aika hyvähän se on hylätä jos ei oo mitä hylätä
Mut jos se mua ees yrittää niin aika todennäköisesti silmäkulmat on mustana sen jälkeen...
- Anonyymi
Määki määki ootko lammas vai muuten vaan tyhmä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604726Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362169Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti521743- 1841722
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1661548Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2811401Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2011242- 881169
- 2051146
- 651104