Hei. olen 32- vuotias nainen turusta. Olen haaveillut omasta lapsesta jo pitkään ja miettinyt kumppanuusvanhemmuutta myös, sekä yksinhuoltajuutta ja biologinen kello tikittää.
Olisiko täällä ketään miestä joka haluaisi auttaa minua saavuttamaan unelmani? Minulle sopisi sekä "muumimuki" tai perinteinen menetelmä :)
Kaikki lapseen liittyvät asiat ovat meidän kahden välissä sovittavissa.
Voimme keskustella ja tavata ennen mitään päätöksiä,
-Marde
Kumppanuusvanhemmus
8
383
Vastaukset
- Anonyymi
Hei! olis kiva tehdä sinun kanssa kun haluat vauvan, paras olisi perinteinen !
Moikka.
Olen Turun seudulta 35 vuotias mies. Laita viestiä mulle. Profiilissa osoite.- Anonyymi
https://sateenkaariperheet.fi/tietoa-ja-koulutusta/vanhemmuuskumppanuus/
Sateenkaariperheisiin voi myös olla yhteydessä, taitavat olla isoin toimija kumppanuusvahemmuus-saralla. - Anonyymi
Kerro lisää
- Anonyymi
Onko tärpännyt? Terv kahden isä
Laita viestiä [email protected]
Hei vapaa pasi 50 182/. Olen luotettava, avoin, hellä, romattinen, huumoritajuinen, lemppeä ja fiksu. Pusaa, puhun ja otan naisen syliin ja kainaloon. Olen tunteellinen, lemppeä, avoin, otan naisen aina huomioon. 0458889795 Iisalmesta [email protected] mä autta vauva mukana olla
- Anonyymi
31v mies pk seudulta ota yhteyttä jos vielä ajankohtainen
tonyzwirtanen@ gmail.com
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",285176Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1092365- 1382072
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171760"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1471045Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59910Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.311869Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa142700