Hei. olen 32- vuotias nainen turusta. Olen haaveillut omasta lapsesta jo pitkään ja miettinyt kumppanuusvanhemmuutta myös, sekä yksinhuoltajuutta ja biologinen kello tikittää.
Olisiko täällä ketään miestä joka haluaisi auttaa minua saavuttamaan unelmani? Minulle sopisi sekä "muumimuki" tai perinteinen menetelmä :)
Kaikki lapseen liittyvät asiat ovat meidän kahden välissä sovittavissa.
Voimme keskustella ja tavata ennen mitään päätöksiä,
-Marde
Kumppanuusvanhemmus
8
428
Vastaukset 8
- Anonyymi
Hei! olis kiva tehdä sinun kanssa kun haluat vauvan, paras olisi perinteinen !
Moikka.
Olen Turun seudulta 35 vuotias mies. Laita viestiä mulle. Profiilissa osoite.- Anonyymi
https://sateenkaariperheet.fi/tietoa-ja-koulutusta/vanhemmuuskumppanuus/
Sateenkaariperheisiin voi myös olla yhteydessä, taitavat olla isoin toimija kumppanuusvahemmuus-saralla. - Anonyymi
Kerro lisää
- Anonyymi
Onko tärpännyt? Terv kahden isä
Laita viestiä [email protected]
Hei vapaa pasi 50 182/. Olen luotettava, avoin, hellä, romattinen, huumoritajuinen, lemppeä ja fiksu. Pusaa, puhun ja otan naisen syliin ja kainaloon. Olen tunteellinen, lemppeä, avoin, otan naisen aina huomioon. 0458889795 Iisalmesta [email protected] mä autta vauva mukana olla
- Anonyymi
31v mies pk seudulta ota yhteyttä jos vielä ajankohtainen
tonyzwirtanen@ gmail.com
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591260
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571198Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331132- 1011014
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71010- 49827
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5815Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27771Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it195708- 71679