Hei. olen 32- vuotias nainen turusta. Olen haaveillut omasta lapsesta jo pitkään ja miettinyt kumppanuusvanhemmuutta myös, sekä yksinhuoltajuutta ja biologinen kello tikittää.
Olisiko täällä ketään miestä joka haluaisi auttaa minua saavuttamaan unelmani? Minulle sopisi sekä "muumimuki" tai perinteinen menetelmä :)
Kaikki lapseen liittyvät asiat ovat meidän kahden välissä sovittavissa.
Voimme keskustella ja tavata ennen mitään päätöksiä,
-Marde
Kumppanuusvanhemmus
8
428
Vastaukset 8
- Anonyymi
Hei! olis kiva tehdä sinun kanssa kun haluat vauvan, paras olisi perinteinen !
Moikka.
Olen Turun seudulta 35 vuotias mies. Laita viestiä mulle. Profiilissa osoite.- Anonyymi
https://sateenkaariperheet.fi/tietoa-ja-koulutusta/vanhemmuuskumppanuus/
Sateenkaariperheisiin voi myös olla yhteydessä, taitavat olla isoin toimija kumppanuusvahemmuus-saralla. - Anonyymi
Kerro lisää
- Anonyymi
Onko tärpännyt? Terv kahden isä
Laita viestiä [email protected]
Hei vapaa pasi 50 182/. Olen luotettava, avoin, hellä, romattinen, huumoritajuinen, lemppeä ja fiksu. Pusaa, puhun ja otan naisen syliin ja kainaloon. Olen tunteellinen, lemppeä, avoin, otan naisen aina huomioon. 0458889795 Iisalmesta [email protected] mä autta vauva mukana olla
- Anonyymi
31v mies pk seudulta ota yhteyttä jos vielä ajankohtainen
tonyzwirtanen@ gmail.com
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45717
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48610- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan184520- 41512