ALAVUDELLA 30 m2 YKSIÖ KESKUSTASSA
ALAVUDELLA TILAVA YKSIÖ VAPAANA, KESKUSTAN PARHAALLA PAIKALLA!
ISOT LASITETUT PARVEKKEET 30 m2 YKSIÖ 330,-/kk Alavus keskusta heti vapaa.
Siisti yksiö kolmannessa kerroksessa.
1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla.
Tuurin ostoskeskus palvelut lähettyvillä, auki joka päivä klo 9-21, kesäaikaan auki 23.00 saakka joka päivä.
Taloyhtiössä on iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsi paikkoja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.
Keittokomerossa on L - malliset keittiökaapistot, tiskipöydät, 3-liesiset hellat, uunit ja jääkaappi pakastinlokerolla. Runsaasti tilaa tavaroille.
Eteisissä vaatenaulakot, rappukäytäviin tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa omat varastotilat , kylmiötilat vihanneksille, marjoille ja pyörävarasto kelkkoja ja pyöriä varten.
Kylpyhuoneissa on käsienpesualtaat, WC:t, peilikaapit ja suihkut peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.
Vuokra on 330,00 kuukaudessa.
1-3kk vuokratakuu nimitakuut, tilanteesta riippuen ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.
Yksiö on maalattu hiljattain kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteisen, keittokomeron ja pesutilat, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.
Tule asumaan mukavaan keskustan kerrostaloon, ilman mitään huolia!
Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen 040-5602760 tai Seppo Miettinen 0400-284649.
TILAVA YKSIÖ ALAVUS KESKUSTA
Anonyymi
0
146
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p264943Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1504740Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2104722Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1184561Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133660Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192344Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32128- 661647
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241474- 1881214