Toyottayta on

Anonyymi

hyvää ija ihan sa parsarta.

4

52

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ssee o na i hannna totyja.

    • Anonyymi

      Niin minustakin tuntuu sitten kun olen siemaissut pullon kossua. Kossua tarvitaan, koska ilman sitä Tohjota tuntuu ihan p_skalta.

    • Anonyymi

      Toyotalla osataan tehdä autoja yhtä hyvin kuin aloittaja osaa kirjoittaa. Ja tämä ei ollut kehu. Toyota ei ole muita kestävämpi vaan päinvastoin. Ainut syy miksi vanhoja toyotoita on olemassa on se että ne Toyota mummot ajaa sillä vaan kauppaan ja ehkä välillä Bingoon. Enimmäkseen se seisoo pihassa tai tallissa.

      • Anonyymi

        Silti sitä myydään maailmassa enemmän, kuin mitään muuta merkkiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      248
      10817
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      76
      2991
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2668
    4. 88
      2530
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2242
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      267
      2109
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1461
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      132
      1321
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      932
    Aihe