Jo ois aika panna viralta tämä meijän maa ministeri ei aja maa seudun asioita on hypänny ääri viher kommunistinen kelekkaan laittanut tämän raatelija peto elukka kasvatuksen itsenäiseen Suomen maahan parmepi kun ottaa loppu tilin tästä maa maisterin hommasta miten saatas tämä viher tauti kitkettyä tästä maasta tämä petojen hävityksen on keinoja esim myrkky ase loukku ansa tällä saadaan Suomi vapaaksi itsenäiseksi koululaisetkin voi jälleen kävellä hiidellä Suomen metsissä vaapaasti nyt on semmoinen tilanne koululaiset menee yksityisellä auto kyydillä kouluun .kävelen tai pyörällä suksella ei mahdollista ja maaseudun kouluilla vai sisä liikunta mahdollista näitten ääri viher kommunistinen peto elukka kasvatus toiminnasta johtuu . nämä ääri viher kommunistit lukkojen taa pakko työhön.
Ääri viher kommunistit peto kasvattajat
Anonyymi
1
163
Vastaukset
- Anonyymi
Jäikö 'pamit' ottamatta, vai maripöllyssäkö praataat moista löperöpuhettasi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594233NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734092Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48913
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 55758