Skodan teippaaminen kullanväriseksi

Anonyymi

Olen miettinyt että teippaan octavian kullan väriseksi niin kaikki on sen jälkeen kateellisia. Laitan alle 20 tuumaiset vanteet ja taakse hiilikuitu spoileri auttamaan downforcessa. Sisälle punaiset turvavyöt ja recaron kuppipenkit. Alla minulla on uudenkarhea vm2016 octavia RS joka on muutenkin jo erittäin nopea mutta nyt me lastutetaan tää vielä niin sitten tulee lähes superauto.

13

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toyotan omapoika, olet väsynyt röllikkä.

    • Anonyymi

      Auton tuunaaminen on lapsellista touhua.

    • Anonyymi

      Että kullittamaan vallan..

    • Anonyymi

      Aidon Skoda RS:n autenttisuutta ei kannattaisi pilata omilla virityksillä. Kyseessä on erittäin harvinainen, ja jopa parhaiden kilpa-autoilijoiden arvostama (Senna, Prost, Kovalainen jne.), erikoismalli erityisesti urheiluhistoriastaan tunnetulta merkiltä. Keräilijät eivät tuollaisten tuunausten jälkeen enää maksa tuosta autoilun graalin maljasta yhtä korkeaa hintaa kuin mitä saisit alkuperäiskuntoisesta.

      • Anonyymi

        Aidon Skoda RS:n tunnistaa muuten parhaiten siitä, että kun auton kääntää ympäri, niin pohjassa lukee isolla "Matchbox".


      • Anonyymi

        Parhaiden?kovalainen=savolainen pikkunilkki.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aidon Skoda RS:n tunnistaa muuten parhaiten siitä, että kun auton kääntää ympäri, niin pohjassa lukee isolla "Matchbox".

        aivan


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Parhaiden?kovalainen=savolainen pikkunilkki.

        Tiedätkö sarkasmin?


    • Anonyymi

      Uusimmassa RSssä ei varmaankaan (enää?) ole tuoreöljyvoitelua kun siinä on sähkömoottori?

      • Anonyymi

        Eikö itäautot käy vieläkin 2-tahti bensalla?


      • Anonyymi kirjoitti:

        Eikö itäautot käy vieläkin 2-tahti bensalla?

        RS:ssä on Moskovan lupa käyttää nelitahtia koska lupasivat laittaa etuvetoon moottorin taakse


    • Anonyymi

      Ainakin autosi olisi yksilöllinen. Jos se on mitä haluat niin anna mennä vaan.

      Minä en noin tekisi mutta se on sinun autosi ja sinun tahtosi joten siitä vaan.

    • Anonyymi

      Kannattaa porata pakoputkeen reikiä, tulee lisää tehojakin ainkain 280kW.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      14
      11339
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      44
      3892
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      114
      3068
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      127
      2406
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      81
      2065
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      196
      1771
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      304
      1029
    8. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      17
      820
    9. Toisten elämän moralisointi

      Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte
      Tunteet
      143
      765
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      53
      709
    Aihe