MM-18 mökillä

Anonyymi

Olin pari vuotta sitten kaverini mökillä viettämässä kesälomaa. Mökki sijaitsi pienen järven rannalla. Minun ja kaverini lisäkseni siellä oli vaan kaverini uusi naisystävä. En ollut aikaisemmin nähnyt häntä. Anne oli vähän yli nelikymppinen ja varsin viehättävä. Minulla oli takana hankala ero ja oli mukava päästä lomailemaan. Aioin juoda kaljaa, saunoa ja kalastaa. Siis aitoa mökkielämää.
Yhtenä iltana katselimme mm-kisojen ottelua Ranska-Argentiina. Anne kannatti intohimoisesti Ranskaa ja minä olin Argentiinan puolella. Ottelu oli loistava ja intensiivinen. Huomasin että parin oluen jälkeen meidänkin välille alkoi syntyä jännitteitä. Kannustimme omiamme ja iloitisimme vastustajan mokista. Puoliajalla löimme sellaisen vedon, että häviäjän kannattaja hakkaa ja kantaa seuraavan viikon saunahalot valmiiksi. Sauna lämpesi joka ilta, joten halkoja tarvittiin. No Ranskahan sen matsin vei.
Seuraavana aamuna lähdin halkoja hakkaamaan. Oli hieno helle-päivä ja minulla oli päällä vaan farkut ja lenkkarit. Anne tuli vähän ajan kuluttua valvomaan työtä. Hänellä oli luonnonvalkoinen läpikuultava urheilu-uimapuku ja hän näytti tolkuttoman seksikkäältä. Hänen vartalonsa oli kurvikas, lihaksikas ja hoikka samalla kertaa. Hiukan iän tuomaa rasvaa oli kertynyt vatsaan, reisiin ja pakaroihin. Se vaan lisäsi seksikkyyttä. Olemus oli vähän kuin aamu-tv:n Milla Madetojalla. Kysyin leikilläni, että onko hän joku kilpauimari. Hän puolestaan vastasi:"Joo aikaisemmin olin, mutta nyt vaan kuntoilen. Mistä arvasit?". "Kunhan arvasin säkällä", vastasin. Anne kiusasi että eilen sitä säkää ei ollut.
Anne istui jalat harallaan liiterin portailla ja katseli huhkimistani. Hänkin oli alkanut hikoilemaan ja hiki teki uimapuvusta paikoin vieläkin läpinäkyvämmän. Hikikarpaloita ilmestyi hänen reisiensä sisäpinnoille. Kuvittelin, miltä tuntuisi nuolaista ne pois. En voinut olla vilkuilematta häntä vähän väliä.
Näin melkein liikaakin ja minulla alkoi farkkujen sisällä pullottamaan. Anne luultavasti huomasi sen, mutta ei muuttanut asentoaan häveliäämmäksi. Kohta hän haki koivunoksan ja piiskasi selkääni hellästi aina kun menin halkolastin kanssa ohi. Hän härnäsi:"Vauhtia nyt, senkin kuhnuri. Ei tässä ole koko päivää aikaa. Palkaksi mennään yhdessä uimaan". Työ ei ole koskaan ollut niin kiihottavaa.
Sain hommat tehtyä ja oli palkan aika. Anne käveli edelläni rantaan. Katselin hänen pakaroidensa viettelävää keinahtelua ja kuuntelin hänen leikkisää hyräilyä. Kohta näkisin hänet upeana ja alastomana. Tai niin ainakin toivoin. Rannassa hän kääntyi minuun päin ja löi vielä kerran koivunoksalla. Sen jälkeen hän suuteli minua. Vastasin siihen liiankin innokkaasti. Hänen pitkät sormensa puristivat kovaa kaluani farkkujen läpi. Hän käski minun riisua farkut hitaasti pois. Tein työtä käskettyä ja kohta minä ja kaluni seisoimme ryhdikkäinä hänen edessään. "Ja nyt veteen!" hän sanoi.
Pettymyksekseni hän ei itse ottanut uimapukua pois tullessaan veteen. Mutta oikeastaan se teki tilanteen vielä seksikkäämmäksi, että minä olin alasti ja hän ei. Kun uimapuku kastui, hän näytti entistä haluttavammalta. Halasin häntä lujaa ja tunsin nännien puristuvan rintaani vasten. Vartalo tuntui ihastuttavan pehmeltä ja kiinteältä. Hän painoi minut hartioista alemmas ja suutelin hänen häpykumpuaan. Uimapuvun läpi näki karvoituksen ja turvonneet häpyhuulet. Härnäsin kielellä klitorista ensin puvun läpi. Sitten siirsin pukua syrjään ja jatkoin. Hän voihki kiihkosta. Sitten aloin vimeinkin riisua häntä. Vedin olkaimista puvun alemmas paljastaen rinnat. Ne olivat suloiset aikuisen naisen rinnat. Selleiset luomut, keskikokoiset ja vähän riippuvat. Nännit olivat melko suuret ja tummat. Olin hulluna kiihkosta kun puristelin niitä. Vedin pukua alemmas ja paljastin loputkin. Karvoitus oli tummaa, ja vagina näytti hurmaavalta.
Hän piti kiinni kalustani, kun kahlasimme laiturin viereen. Sitten hän kumartui puoliksi laiturille ja levitty jalkansa. Tunkeuduin häneen syvälle takaa päin. Hän taivutti nautinnollisesti selkäänsä ja hänen häpyhuulet puristiva kaluni vartta kun liutin sitä edestakaisin. Ihailin samalla hänen muhkeaa päärynämäistö takapuolta ja kuinka se kapeni vyötärölle. Se oli taivaallista. Minun piti ajatella jääkiekkokierrosta ja muuta vastaavaa, etten olisi heti lauennut. Vähän ajan kuluttua hänen hengityksensä tihentyi ja tunsin, että orgasmi tulisi kohta. Minäkin palasin jääkiekkokierrokselta hekumalliseen nykyhetkeen. Laukesimme melkein yhtä aikaa rojahdimme uupuneina veteen.
Illalla olisi vuorossa Kroatia-Tanska.

2

7428

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Missä kaveri?

      • Anonyymi

        Entinen?


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      350
      4067
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3620
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      7
      2355
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      115
      1743
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1688
    6. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      8
      1530
    7. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1379
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      120
      1077
    9. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      1010
    10. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      905
    Aihe