Olin pari vuotta sitten kaverini mökillä viettämässä kesälomaa. Mökki sijaitsi pienen järven rannalla. Minun ja kaverini lisäkseni siellä oli vaan kaverini uusi naisystävä. En ollut aikaisemmin nähnyt häntä. Anne oli vähän yli nelikymppinen ja varsin viehättävä. Minulla oli takana hankala ero ja oli mukava päästä lomailemaan. Aioin juoda kaljaa, saunoa ja kalastaa. Siis aitoa mökkielämää.
Yhtenä iltana katselimme mm-kisojen ottelua Ranska-Argentiina. Anne kannatti intohimoisesti Ranskaa ja minä olin Argentiinan puolella. Ottelu oli loistava ja intensiivinen. Huomasin että parin oluen jälkeen meidänkin välille alkoi syntyä jännitteitä. Kannustimme omiamme ja iloitisimme vastustajan mokista. Puoliajalla löimme sellaisen vedon, että häviäjän kannattaja hakkaa ja kantaa seuraavan viikon saunahalot valmiiksi. Sauna lämpesi joka ilta, joten halkoja tarvittiin. No Ranskahan sen matsin vei.
Seuraavana aamuna lähdin halkoja hakkaamaan. Oli hieno helle-päivä ja minulla oli päällä vaan farkut ja lenkkarit. Anne tuli vähän ajan kuluttua valvomaan työtä. Hänellä oli luonnonvalkoinen läpikuultava urheilu-uimapuku ja hän näytti tolkuttoman seksikkäältä. Hänen vartalonsa oli kurvikas, lihaksikas ja hoikka samalla kertaa. Hiukan iän tuomaa rasvaa oli kertynyt vatsaan, reisiin ja pakaroihin. Se vaan lisäsi seksikkyyttä. Olemus oli vähän kuin aamu-tv:n Milla Madetojalla. Kysyin leikilläni, että onko hän joku kilpauimari. Hän puolestaan vastasi:"Joo aikaisemmin olin, mutta nyt vaan kuntoilen. Mistä arvasit?". "Kunhan arvasin säkällä", vastasin. Anne kiusasi että eilen sitä säkää ei ollut.
Anne istui jalat harallaan liiterin portailla ja katseli huhkimistani. Hänkin oli alkanut hikoilemaan ja hiki teki uimapuvusta paikoin vieläkin läpinäkyvämmän. Hikikarpaloita ilmestyi hänen reisiensä sisäpinnoille. Kuvittelin, miltä tuntuisi nuolaista ne pois. En voinut olla vilkuilematta häntä vähän väliä.
Näin melkein liikaakin ja minulla alkoi farkkujen sisällä pullottamaan. Anne luultavasti huomasi sen, mutta ei muuttanut asentoaan häveliäämmäksi. Kohta hän haki koivunoksan ja piiskasi selkääni hellästi aina kun menin halkolastin kanssa ohi. Hän härnäsi:"Vauhtia nyt, senkin kuhnuri. Ei tässä ole koko päivää aikaa. Palkaksi mennään yhdessä uimaan". Työ ei ole koskaan ollut niin kiihottavaa.
Sain hommat tehtyä ja oli palkan aika. Anne käveli edelläni rantaan. Katselin hänen pakaroidensa viettelävää keinahtelua ja kuuntelin hänen leikkisää hyräilyä. Kohta näkisin hänet upeana ja alastomana. Tai niin ainakin toivoin. Rannassa hän kääntyi minuun päin ja löi vielä kerran koivunoksalla. Sen jälkeen hän suuteli minua. Vastasin siihen liiankin innokkaasti. Hänen pitkät sormensa puristivat kovaa kaluani farkkujen läpi. Hän käski minun riisua farkut hitaasti pois. Tein työtä käskettyä ja kohta minä ja kaluni seisoimme ryhdikkäinä hänen edessään. "Ja nyt veteen!" hän sanoi.
Pettymyksekseni hän ei itse ottanut uimapukua pois tullessaan veteen. Mutta oikeastaan se teki tilanteen vielä seksikkäämmäksi, että minä olin alasti ja hän ei. Kun uimapuku kastui, hän näytti entistä haluttavammalta. Halasin häntä lujaa ja tunsin nännien puristuvan rintaani vasten. Vartalo tuntui ihastuttavan pehmeltä ja kiinteältä. Hän painoi minut hartioista alemmas ja suutelin hänen häpykumpuaan. Uimapuvun läpi näki karvoituksen ja turvonneet häpyhuulet. Härnäsin kielellä klitorista ensin puvun läpi. Sitten siirsin pukua syrjään ja jatkoin. Hän voihki kiihkosta. Sitten aloin vimeinkin riisua häntä. Vedin olkaimista puvun alemmas paljastaen rinnat. Ne olivat suloiset aikuisen naisen rinnat. Selleiset luomut, keskikokoiset ja vähän riippuvat. Nännit olivat melko suuret ja tummat. Olin hulluna kiihkosta kun puristelin niitä. Vedin pukua alemmas ja paljastin loputkin. Karvoitus oli tummaa, ja vagina näytti hurmaavalta.
Hän piti kiinni kalustani, kun kahlasimme laiturin viereen. Sitten hän kumartui puoliksi laiturille ja levitty jalkansa. Tunkeuduin häneen syvälle takaa päin. Hän taivutti nautinnollisesti selkäänsä ja hänen häpyhuulet puristiva kaluni vartta kun liutin sitä edestakaisin. Ihailin samalla hänen muhkeaa päärynämäistö takapuolta ja kuinka se kapeni vyötärölle. Se oli taivaallista. Minun piti ajatella jääkiekkokierrosta ja muuta vastaavaa, etten olisi heti lauennut. Vähän ajan kuluttua hänen hengityksensä tihentyi ja tunsin, että orgasmi tulisi kohta. Minäkin palasin jääkiekkokierrokselta hekumalliseen nykyhetkeen. Laukesimme melkein yhtä aikaa rojahdimme uupuneina veteen.
Illalla olisi vuorossa Kroatia-Tanska.
MM-18 mökillä
Anonyymi
2
7712
Vastaukset
- Anonyymi
Missä kaveri?
- Anonyymi
Entinen?
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719