Miesten saunavuoro

Anonyymi

Ramin paino lepäsi kiihottavasti päälläni. En päässyt sieltä mihinkään. Ei sillä, että olisin halunnutkaan, mutta tuntui mukavan alistuneelta ajatella niin, että minulla ei ollut mitään mahdollisuutta Ramia vastaan.

Ohjasin Ramin paisuneen terskan pakaroideni väliin syljestä liukasta reikää vasten. Nussi mua rakas, huokailin Ramin korvaan. Työnnä sun ihana kyrpä syvälle mun kiimaiseen perseeseen. Tätä Heikki ei saanut, mutta sinä saat. jatkoin kuiskailuani.

Ei saatana, Rami huohotti. Hänen lantionsa jännittyi ja hän painautui minua vasten. Tunsin ihanaa kipua ja voihkaisin ääneen. Annoin periksi ja Ramin turpea kulli alkoi sentti sentiltä upota kiimasta supistelevaan reikääni. Aaah, ei saatana, Rami huohotti, kun hän työnsä kyrpänsä kahvaa myöten sisään. Rami piti minusta tiukasti kiinni ja hänen lantionsa alkoi työnnellä voimalla. Paksu kulli teki todella hyvää ja minä myötäilin Ramin työntöjä.

Ihanaa, huokailin Ramin korvaan ja yllätin hänet suutelemalla häntä halukkaasti. Rami vastasi suudelmaan kiihkeästi. Huone täyttyi miesten nussimisen äänistä. Sänky natisi, Rami huohotti ja minä voihkin nautinnosta. Äänistä saattoi saada osansa naapurin vanhapiikakin, mutta se ei ainakaan minua haitannut. Ja Rami ei ehkä sillä hetkellä sitä ajatellut.

Rami alkoi olla valmis. Mies päälläni paineli voimalla hikeä valuen. Kyrpä pumppasi kiimaista persettäni. Rami oli ihan hetken päässä menettämässä poikuuttaan näissä hommissa. Raavin kevyesti Ramin karvaisia pakaroita. Nussi rakas, anna kyrpää oikein kunnolla, noin juuri, huohotin Ramin korvaan. Anna vaan tulla, roiski sun spermat syvälle mun kiimaiseen persereikään, jatkoin Ramin kiihottamista.

Rami murahteli ja jäykistyi päälläni. Hänen raskas vartalonsa nytkähteli. Muutama hätäinen työntö vielä. Tunsin kullin sykkivän kevyesti sisälläni. Tiesin paksun, lämpimän sperman purkautuvan sisääni. Pidin tiukasti Ramista kiinni. Se hetki on paras hetki. Kun tuntee toisen miehen nautinnon huipun sisällään.

Ramin purkaus kesti pitkään. Tiesin, että hän ei varmaan ihan hetkeen ollut saanut naista ja miestä tuskin koskaan. En kiirehtinyt. Rami makasi raskaasti hengittäen päälläni. Sitten hän pyörähti selälleen viereeni. käytin tilaisuutta välittömästi hyväkseni ja imaisin Ramin spermaisen kullin suuhuni. Ja taas onnistuin yllättämään Ramin. Imin hellästi tuota ihanaa elintä puhtaaksi äskeisen puuhan jäljiltä. Samalla tunsin, kuinka spermaa valui lakanalle nussitusta reiästäni.

Jää yöksi rakas, kuiskailin Ramille. Otetaan vielä uusiksi, oot niin hyvä nussimaan, huokailin ja imin Ramin kalua. Tiesin, että Rami olisi aamuun saakka.

1

3153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lisää

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      194
      3899
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2772
    3. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      77
      1350
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      18
      1266
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1179
    6. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      20
      971
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      954
    8. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      48
      881
    9. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      217
      863
    10. Väärä pää tutustumiseen

      Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä
      Ikävä
      107
      676
    Aihe