Elikkäs näin ilmoituksen vapaasta työpaikasta striptease-hommiin...olen sitä jo aiemmin miettiny ja ajatusta pyöritellyt. Olisi kiva kuulla kokemuksia Alan tekijöiltä tai ehkä neuvoja miten pääsisi "piireihin" tutustumaan työn luonteeseen ensin..
Tässä työpaikka minkä löysin! https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/eksoottinen-tanssija-sdsuu-12742075
Striptease työ
Anonyymi
3
217
Vastaukset
- Anonyymi
En suosittele.
Homma saa sinut inhoamaan miehiä koska törmäät vain vastenmielisiin sellaisiin.
Muutenkin moraalisesti väärin. - Anonyymi
Mieti jos joskus rakastut ja saat lapsia, heitä kiusataan että äiti oli huora...eli nyt voi kuulostaa kivalta mutta pitkällä aikavälillä, ei kannata. Työkkäri ei myöskään voi pakottaa tuollaiseen työhön.
- Anonyymi
Hmmm....tuo aiempi anonyymi voisi laittaa nimekseen vaikka dalidomi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2335260Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233700Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,182184Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2792123Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast461378Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611249Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1281131Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.116946- 34900
- 196804