Elikkäs näin ilmoituksen vapaasta työpaikasta striptease-hommiin...olen sitä jo aiemmin miettiny ja ajatusta pyöritellyt. Olisi kiva kuulla kokemuksia Alan tekijöiltä tai ehkä neuvoja miten pääsisi "piireihin" tutustumaan työn luonteeseen ensin..
Tässä työpaikka minkä löysin! https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/eksoottinen-tanssija-sdsuu-12742075
Striptease työ
Anonyymi
3
314
Vastaukset
- Anonyymi
En suosittele.
Homma saa sinut inhoamaan miehiä koska törmäät vain vastenmielisiin sellaisiin.
Muutenkin moraalisesti väärin. - Anonyymi
Mieti jos joskus rakastut ja saat lapsia, heitä kiusataan että äiti oli huora...eli nyt voi kuulostaa kivalta mutta pitkällä aikavälillä, ei kannata. Työkkäri ei myöskään voi pakottaa tuollaiseen työhön.
- Anonyymi
Hmmm....tuo aiempi anonyymi voisi laittaa nimekseen vaikka dalidomi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822442Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849659Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.477627Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886418SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896133Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495122HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1184776Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074489Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,322669Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1012229