Olipas tartuntoja tullut 230?

Viimeviikon aikana oli tullut keuruulle linja-auto josta nousseet ihmiset olivat yskineet koronaa keuruun keskustaan.ja nyt sitten on perkele 230tartuntaa
7125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo kuulin samaa.pitäisi pitää jkl karanteenissa

Äänestä

Niin vissiin oli ollut ja epäillään enemmänki tartuntoja

Äänestä

Seiponmäessä oli kuuleman mukaan ollu covid 3 versiota

Äänestä
  • Mä kuulin juttuu et joku levittäis täällä myös sellasta ebolan jalostettua versiota

    Äänestä

Milloinkahan nämä kirjataan tilastoihin?

Äänestä
  • Ei kirjata yhtään mihinkään jos ei käy testeissä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei kirjata yhtään mihinkään jos ei käy testeissä

    No aivan sama

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Viimeviikon aikana oli tullut keuruulle linja-auto josta nousseet ihmiset olivat yskineet koronaa keuruun keskustaan.ja nyt sitten on perkele 230tartuntaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu