Hei kaikki! Olisiko keillään ehdotella polttariideoita tai myydä vaikka itseään tai yritystään kesällä järjestettäviin polttareihin. Tuntuu, että kaikki ideat on jo koluttu ja nähty ja nyt kaivattaisiin jotain uutta, morsianta kuitenkaan nolaamatta. Sillalailla jotta kaikilla ja erityisesti morsiamella on todella hauskaa.
Onko Jyväskylän seudulla esim. jotain hauskoja esityksiä morsiamen polttareihin. Tai onko tarjolla erotiikkaväline esittelyitä tms.???????????
Polttarit Jyväskylässä
14
16769
Vastaukset
- mäkimies
Mäkihyppy muovimäestä.
- Tintti
Jyväskylässä ainakin AntiShop tarjoaa tuote-esittelytilaisuuksia paikanpäällä, joten sinne kannattaa mennä. Viemme näes kaverini (joka menee kesällä naimisiin) juuri tuonne vinkkejä hakemaan polttaripäivänään! Tietenkin pilke silmäkulmassa... *virnu*
- kokemuksella
...antishopin tuote-esittely juttu oli tosi hyvä! esittelyyn voi mennä paikan päälle (0e), tai sieltä tullaan tavaroiden kaa vaikka mökille, ja se sit maksaa! kannattaa varata ajoissa, koska se on todella suosittua!:)
- sininen
Parit polttarit on Jyväskylässä vietetty, ja tavattoman hauskaa on ollut. Turvesauna on aivan mahtava kokemus, rentouttaa todella!
Miten olisi sisävesiristeily? Tai limusiinin vuokraus? Pientä luksusta arkeen...
Jyväskylän ulkopuolella, muistaakseni Tikkakosken puolella on mahdollisuus vuorikiipeilyyn, tai oikeastaan korkealta kalliolta laskeutumiseen. Hurja kokemus, mutta mukava!- Suunnitellen
Haluaisin tietää lisää noista vaihtoehdoista? Olemme myöskin järjestämässä polttareita Jyväskylässä.
Voitko laittaa vaikka meiliä [email protected] - löyly
voisitko laittaa hintoja limusiinin vuokrauksesta? missäpäin jyväskylää on tuo turvesauna mahdollisuus?
- löytyy
löyly kirjoitti:
voisitko laittaa hintoja limusiinin vuokrauksesta? missäpäin jyväskylää on tuo turvesauna mahdollisuus?
Jyväskylässä ainakin tuo EXIT järkkää noita mainittuja köysilaskeutumisia ja kiipeilyjä. Kuvia ainakin oli paljo xit.fi sivuilla.
- Chipsi
Suunnitellen kirjoitti:
Haluaisin tietää lisää noista vaihtoehdoista? Olemme myöskin järjestämässä polttareita Jyväskylässä.
Voitko laittaa vaikka meiliä [email protected]Olen itse ollut Lady Hotlips erotiikkatuote-esittelyssä pääkaupunkiseudulla, mutta käsittääkseni heillä on esittelijöitä ympäri maata.
Esittelijä oli ammattitaitoinen ja huumorintajuinen, voin suositella :)
Löytyy varmaan googlesta yhteystietoja...
- AnttiPel
Jylhissä Kanavuoren maisemissa Gamex Oy:llä on paintball kenttä. Erikoisuutena on myös luolastoihin rakennettu rauniokaupunki teemainen sisäkenttä äänentoistoineen. Paintballin oheen voi myös liittää sumopainin, puhallustikan tai jousiammunnan vastakaarijousilla.
- AnttiPel
Niin ja niille jotka eivät Jyväskylän seutua tunne tarkemmin niin Kanavuori sijaitsee Vaajakosken puolella n. 7-10km Jyväskylän keskustasta.
- Esittelijä Keski-Suomi
Olen ollut parissa polttarijuhlassa Jyväskylässä pitämässä EveLacen alusasuesittelyn ja mukavaa on ollut - minullakin!
Esittelijän voi tilata melkein minne vaan eikä se maksa mitään. Olen ollut mökillä, hotellin sviitissä ja kotoisassa saunaillassa. Esittelyn voi sovittaa joustavasti muun ohjelman, esim. saunomisen ja ruokailun, kanssa.
Viimeksi morsiamelle oli varattu iloinen ylläri: 100 euron pitsibudjetti (oli samalla polttariporukan häälahja) ja hän sai sillä rahalla valita mieleisensä liivisetin stay upit ja sinisen sukkanauhan.
EveLacen kauniita alusasuja voi käydä katsomassa www.evelace.fi. Postia minulle suoraan voi laittaa [email protected] - xx
x
- Samizam
Paljussa kylpeminen sopii niin naisten kuin miestenkin polttareihin. Sopii esimerkiksi loppuillan kiireettömäksi päätökseksi ja tynnyrissä viihtyy helposti useammankin tunnin. Siirrettäviä kylpytynnyreitä saa vuokrattua myös Jyväskylästä, mutta viikonloppupolttareita varten paljun joutuu varaamaan hyvissä ajoin. -> http://www.tapsanmokit.com/palju.html
- Kokeilunhaluinen86
http://superfutis.fi/ onko kukaan kokeillut tätä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121226
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1201091- 137987
- 96812
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten306787Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82694Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54626Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist49599Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64592- 75514