Elina Gustafson

Anonyymi

Miltäköhön hänestä on tuntunut tyrmätä kanssa kilpailija. Ja se, ettei koskaan itse tullut tyrmätyksi (hyvä, ettei tullut. )

14

462

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuskin hän tulee teille töihin..

    • Anonyymi

      Minkälainen on muuten työnantaja, joka oikein ruinaamalla ruinaa median kautta kyseenalaisin ja jopa laittomin keinoin töihin heille? Ainakin saa itsensä työnantajana näyttämään kovin epätoivoiselta, epäsuositulta, hämäräperäiseltä, häikäilemättömältä ja jopa rikolliselta.

      • Anonyymi

        Voisitko oikeesti käydä nuo työkeskustelut jossain toisella palstalla, vaikka osiossa työpaikat.
        Taitaa olla jollain, joka spämmää tätä palstaa, niin suuri tarve saada vain huomiota. Ihan sama mikä aihe nämä samat jauhamiset. Surullista jos muualla ei huomiota saa.


    • Anonyymi

      No miltä tuntuu, kun olet toisen tyrmännyt?

    • Anonyymi

      "päätökseen ei liity kolmansia osapuolia"

    • Anonyymi

      Ansku tyrmäs , erolla !

      • Anonyymi

        Olen tässä miettinyt, millä lailla Elina G rahoittaa elämäänsä? Ei ole vissiinkään ollut missän töissä sen jälkeen kun hanska lähti naulaan ja ryhtyi julkiseksi lepakoksi? Mistä rahat kaikki ulkomaanmatkoihin, asuntovuokriin ja näennäiseen ökyilevään elämään? Onko näillä somessa tyrkyllä olevilla kaikilla jonkunlaiset sokerisopimukset jotka sponssidiilien päälle tuovat leivän päälle muutakin kuin ylähuulen? Virallisesti, tulojahan näillä ei ole muutamaa tonnia vuodessa enempää. Ilmeisesti henkilökohtainen talous pyörii käteisellä, jolloin sitä ei voi tulla kuin yhdellä tavalla.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      75
      3597
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2694
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      81
      2637
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2418
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      92
      2353
    6. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      257
      2184
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      43
      1922
    8. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1769
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      15
      1491
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      149
      1418
    Aihe