Taas hesalaiset rikoksen tiellä

Saastelunta kipataan mereen tuhansia ja tuhansia kuormia, arvioiden mukaan 40 000 kuormaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uffaffaa, uffaffaa, minne ne sitten pitää kipata jos ei mereen?

Äänestä

Kepu laittaa hesan kuriin!

Äänestä

Tänä vuonna kipataan enemmän kun sattuneesta syystä lunta niin pirusti. Meillä on yrjönkatukin ihan tukossa parhaimmillaan.

Äänestä

Koiranpaskaa on myös joukossa, kaikki sadevedetkin pitäisi suodattaa, muuten Itämeri kasvaa kohta umpeen?

Äänestä

Ja yks kokkarinousukas kimpaantui kun maalaiset neuvoo.....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saastelunta kipataan mereen tuhansia ja tuhansia kuormia, arvioiden mukaan 40 000 kuormaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu