Yksityiset gynekologit

Örvelö

Suositelkaa jotain yksityistä gynekologia, kiitos! Eikös noita firmoja ole ainakin Gyne-Praxis, onko kokemuksia?

6

15035

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minä

      In-Tiimi on ainakin hyvä paikka jossa saa asianmukaista palvelua!Henkilökunta on todella osaavaa ja mukavaa!Suosittelen!Paikka sijaitsee Väinönkeskuksessa..

    • tukittu juttu

      Suosittelen Gyne-Praxista.

      • huonosti kohdeltu

        Siellä on yksi uskomattoman kamala gyne. Hänellä on kädet kuin leipälapiot ja on vielä muutenkin kovakourainen. Hänen käytöksensä on myös ERITTÄIN töykeätä. Sain osakseni ilkkumista, josta jouduin vielä maksamaan.

        Ystäväni oli myös erehtynyt kerran hänen käsittelyynsä eikä mene enää koskaan!!!

        Tässä ei liene sopivaa kertoa nimeä? Muista paikan lääkäreistä en tiedä, mutta ovat todennäköisesti ihan hyviä.


      • Meitä on moneksi
        huonosti kohdeltu kirjoitti:

        Siellä on yksi uskomattoman kamala gyne. Hänellä on kädet kuin leipälapiot ja on vielä muutenkin kovakourainen. Hänen käytöksensä on myös ERITTÄIN töykeätä. Sain osakseni ilkkumista, josta jouduin vielä maksamaan.

        Ystäväni oli myös erehtynyt kerran hänen käsittelyynsä eikä mene enää koskaan!!!

        Tässä ei liene sopivaa kertoa nimeä? Muista paikan lääkäreistä en tiedä, mutta ovat todennäköisesti ihan hyviä.

        Olen käynyt Gyne-Praxilla jo useita vuosia - yli 10 vuotta. Minullakin on yksi huono kokemus eräästä gynestä. Tämä miespuolinen henkilö oli erittäin töykeä, ei ottanut asiakasta huomioon, ei kuunnellut mitä minulla oli asiaa. Teki diagnoosin erittäin kevyesti...joka sitten osoittautui vääräksi. Mutta siitä huolimatta olen käynyt edelleen Gyne-Praxilla, sillä vakkari gyneni on erittäin osaava naishenkilö.. Tälle miespuoliselle en enää mene koskaan!


    • ???????????

      Onhan ilmaiset terveyskeskukset keksitty.

      • sähinä

        Siksi koska terveyskeskuslekureilla ei ole aikaa keskittyä oikeesti ongelmiin. hyvinhän se menee jos ei ole mitään ongelmia, mut heti ku tulee hrvinaisempi tapaus, joka vaatis vähän työskentelyä, tklekuri sanoo, että "tää nyt on vaan näin, ei sille mitään voi tehdä". Yksityisellä kuunnellaan, otetaan todesta ja autetaan ihan konkreettisesti. Ei kaikkea voi mitata rahassa, terveys on korvaamatonta. Kokemus puhuu. Gyne-praxis on ihan hyvä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      68
      3219
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      75
      3087
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      2952
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      66
      2621
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2132
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      61
      1699
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      25
      1667
    8. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1649
    9. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1645
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      59
      1576
    Aihe