On kitaran muotoisia, joita tosin harvemmin kolmekymppiset naiset, mutta kitaroita tosin, toisilla jopa kokoelma.
Ilmakitaran soittaminen on jopa suosittu laji omissa harrastajapiireissään, mutta myös ilmanyrkkeily, eli huitominen pullamössöillään ilmaan ilman vastustajaa.
Tämän kaltainen toiminta nyt hieman aiheuttaa hymyilyä, kun on ilmennyt olevan myös Pattayan matkailupalstalla ilmavia kaksintaisteluita yhden naaraan päpättäen saaden laajan urossihteerikaartin lainaan Neidiltä.
Onkos tullut korkattua montakin kossua kysyn?
Ilmakitara.
5
157
Vastaukset 5
- Anonyymi
Tuohon aloitukseeni vielä jatkaisin, että varsin on ilmavaa kun piipittäjä lataa aloituksia jotka samantien vexvex vaan, joten kannattaa paniikkihäiriöisen hengittää hetki paperipussiin.
- Anonyymi
Jos oes senssun suu nii ee oesj sonta kaakana.
- Anonyymi
Vallanko elimien mittaa, eikös yhdellä naispuolisella uroolla ole 21 ja varmaankin vallan valtava sillä jokapäivätumputtajalla, olis tekemistä tällä hesalaisella phukettimimmillä kun kammarinpojat antais kuivalla pakariin.
- Anonyymi
Heippa Senssu!
"En ole poistaja" - kirjoitit. Voitko vakuuttaa, edes kerrankin, puhuvasi totta?
Minä muistelen, että juuri sinä olisit se puskista huuteleva ano. Sinä luikit karkuun, kun sinun kanssa on tapaamisia yritetty järjestää. JNE.
Oletko muuten joskus esitellyt itsesi ja kirjoitellut tänne puskista huutelemalla nimimerkillä ThaiLady?
- Anonyymi
Amalia opettelee ilmasellon soittamista.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901318
- 45647
- 20609
- 47563
- 46559
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38529Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132518- 41512
- 70511
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176468