Ilmakitara.

Anonyymi

On kitaran muotoisia, joita tosin harvemmin kolmekymppiset naiset, mutta kitaroita tosin, toisilla jopa kokoelma.

Ilmakitaran soittaminen on jopa suosittu laji omissa harrastajapiireissään, mutta myös ilmanyrkkeily, eli huitominen pullamössöillään ilmaan ilman vastustajaa.

Tämän kaltainen toiminta nyt hieman aiheuttaa hymyilyä, kun on ilmennyt olevan myös Pattayan matkailupalstalla ilmavia kaksintaisteluita yhden naaraan päpättäen saaden laajan urossihteerikaartin lainaan Neidiltä.

Onkos tullut korkattua montakin kossua kysyn?

5

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuohon aloitukseeni vielä jatkaisin, että varsin on ilmavaa kun piipittäjä lataa aloituksia jotka samantien vexvex vaan, joten kannattaa paniikkihäiriöisen hengittää hetki paperipussiin.

      • Anonyymi

        Jos oes senssun suu nii ee oesj sonta kaakana.


    • Anonyymi

      Vallanko elimien mittaa, eikös yhdellä naispuolisella uroolla ole 21 ja varmaankin vallan valtava sillä jokapäivätumputtajalla, olis tekemistä tällä hesalaisella phukettimimmillä kun kammarinpojat antais kuivalla pakariin.

      • Anonyymi

        Heippa Senssu!

        "En ole poistaja" - kirjoitit. Voitko vakuuttaa, edes kerrankin, puhuvasi totta?

        Minä muistelen, että juuri sinä olisit se puskista huuteleva ano. Sinä luikit karkuun, kun sinun kanssa on tapaamisia yritetty järjestää. JNE.

        Oletko muuten joskus esitellyt itsesi ja kirjoitellut tänne puskista huutelemalla nimimerkillä ThaiLady?


    • Anonyymi

      Amalia opettelee ilmasellon soittamista.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      325
      3845
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3560
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2260
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      112
      1684
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1578
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1319
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      937
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      99
      890
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      845
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      761
    Aihe