Onko se nyt sitten näin...????? Vai luulenko omiani,,,??
Mitä ihmettä
10
123
Vastaukset
- Anonyymi
Olet oikeassa. Vain köyhän hukka perii.
- Anonyymi
Onko siinä mitään järkeä,,,, jos päättäjät näin päättää.!!#
Ennen kaikki paremmin,,, nyt vain orsipursakkeesta joudun tuppeni tekemään
- Anonyymi
Mitä viljoksessa tapahtui viikonloppuna?
- Anonyymi
Kenen???
- Anonyymi
Aivan,,,,, en ole ollut paikalla saati kuulolla...,,
---askel kohti tulevaa--- - Anonyymi
Miten kasarmi liittyy tapahtumiin????? AIKAMOISTA SANA HELINÄÄ!!!
- Anonyymi
Olen paikalla. Kulmapöydässä juon kahvia. Tule paikalle jos olet sanasi mittainen
- Anonyymi
Keskustellaan asiallisesti, niinkuin meillä on täällä tapana :) T. Pirjo-mode
- Anonyymi
Okei, mutta shellille 9.45, odotan kulumapöydässä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Okei, mutta shellille 9.45, odotan kulumapöydässä
tule huomennakin, oli mukava juoda munkkkahvit
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175093Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481878Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654