...vaihtoi neljä vuotta nuorempaan, ihan kuin minä.
Minä vaan vaihdoin auton nuorempaan mutta Teukka vaihtoi nuorempaan naiseen, nyt rakkautta ilmassa, 26 vuotias hammaslääkäri.
Minä vaan vaihdoin auton nuorempaan mutta Teukka vaihtoi nuorempaan naiseen, nyt rakkautta ilmassa, 26 vuotias hammaslääkäri.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Katos saakeli sentään ihanko totta raha se puhuu siinäkin suhteessa.. Kohta teukka vetää överiksi ja thats it
https://www.seiska.fi/Uutiset/Teuvo-Hakkarainen-esittelee-uuden-latinorakkaansa-Seiskalle-Lariza-on-kaunis-ja-ahkera
Tässä linkki tuonne ah niin syvää ja aitoa rakkautta pursuavaan juttuun.
Kyllä Etelä-Amerikassa riittää naisia Teuvon koko loppuiäksi. Rahat miehellä kyllä riittää. Olisi kiva tietää miten sille Hakkaraisen ryöstöä yrittäneelle taksikuskille kävi. Onko jo tullut tajuihinsa?
Kummasti käy tsäkä Tepillä. Aina joku "ystävä" esittelee hänelle nuoren naikkosen ja siitä se lähtee.
Käykö tuo Teukka ihan kaikilla pytyillä? Kuvittekeeko hän että nuo nuoret naiset oikeasti ovat kiinnostuneet hänestä.
Raha ratkaisee tässäkin suhteessa
Hammaslääkärin tutkinto vastaa siellä vissiin Suomalaista Amistasoa?
Otsikko suomeksi: Keskisuomalainen europarlamentaarikko.
Jännää
Kirjoitin aivan oikein tuon "Keski-Suomalainen"!
Teukka ei vanhaa lihaa kelpuuta.
Pian on 27 vuotiaskin vanha, muutaman kuukauden kuluttua, se on vähän niin kuin noiden loppuun ajettujen autojen kanssa että niissä voi vielä leimaa olla pari kolme kuukautta sitten joutuu hylkäämään.
Taisi edellisen kanssa käydä niin että kun ei Teukan rahakirstun kansi auennut tarpeeksi niin Etelä Ameriikan tyttö keksi että ei hän tuollaisen dokun kansa viitsi ollakaan.
Pian saadaan lukea taas näistä lypsämisistä. Päteviä hän nämä tytöt on varmaan lypsämään. Vähän antavat tissiä kokeilla ja se on kolme tonnia!
Keskisuomalainen europarlamentaarikko. Ei Keski-Suomalainen.... Katso esimerkkejä.
Ei ei ja ei!
Keski-Suomalainen kirjoitetaan väliviivalla! Usko jo viisaampias.
Kattsopas vaikka tätä, otin mallia netistä, tässä se näkyy: KESKI-SUOMALAINEN
Äläkä takerru tuohon Kattsopas sanan ylimääräiseen t-kirjaimeen, laitoin yhden ylimääräisen kun mulla mitä riittää, en ole köyhä enkä kipeä.
"Keskisuomalaiset kansanedustajat vastaavat tällä viikolla KSML.tv:n kysymyspatteristoon. Mitkä ovat heidän vahvuutensa ja mitä he lupaavat keskisuomalaisille ..."
Lainaus Iltasanomien tekstistä. Ammattitoimittajan tekele, ei siellä väliviivoja uiskentele.
Naistoimittajalla toki!
Tylsää tekstiä sellainen missä ei ole väliviivoja.
Kirjoitin palturia, ei mulla noita t-kirjaimia olekaan mielin määrin, taitavad kohda loppua..no niin loppuihan ne mudda ei hädää, minä käydän d-kirjaimia d-kirjainden sijaan.
Minä kirjoitan näppäimistöllä. Väliviivalla kirjoittamista en ole kokeillut. Tulisi niin kosteaa tekstiä.